Domácnost

Víte, jak navhrnout a zařídit interiér domu či bytu? Poradíme, jaké zvolit materiály, jaké barvy. Jaký vybrat nábytek, jaké osvětlení a doplňky.


Topení: vyberme si správně

Topení: vyberme si správně

Léto dává kromě jiného i prostor pro úvahy o volbě topného systému. V takovém případě je ale třeba mít přehled o nabídce a možnostech systémů na trhu.

Daniel David
Zajímaví zelení společníci

Zajímaví zelení společníci

Domov bez zelených rostlin je smutný a prázdný. Podívejme se na některé nenáročné a dostupné rostliny, které jsou ale zároveň něčím výjimečné a zajímavé.

Petříčková Renata
Žijeme s barvami

Žijeme s barvami

Barvy vždy výrazně ovlivňovaly lidský život. Jejich působení ani volba barev v interiéru proto rozhodně není druhořadou nebo zanedbatelnou otázkou.

Daniel David
Nové lodžie: komfort i úspory

Nové lodžie: komfort i úspory

Panelová zástavba u nás dříve většinou s lodžiemi nepočítala, protože si starší technologie nedokázaly poradit s některými problémy. V současnosti se ale lodžie budují v řadě domů.

Daniel David
1...456789

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak se zbavit rybenek rychle a účinně

Jak se zbavit rybenek rychle a účinně

Malé stříbřité potvůrky připomínající sardinky milují vlhkost. I proto je v našich bytech nejčastěji najdeme v koupelně. Nepatří však, jako žádný hmyz, mezi vítané hosty. Proto pro vás máme pár tipů, jak se jich zbavit.

12.  5.  2017 |
Vyrobte si s dětmi oceán v láhvi

Vyrobte si s dětmi oceán v láhvi

Děti jsou od přírody zvídavé. I proto milují různé pokusy a experimenty. Pokud chcete vykouzlit na jejich tváři údiv, zvědavost, nadšení a radost, zapojte je do výroby úžasného oceánu v láhvi.

13.  5.  2017 |
Nejkrásnější kuchyně z celého světa. Která se líbí vám?

Nejkrásnější kuchyně z celého světa. Která se…

Minimalistická, venkovská, industriální, romantická… Existuje spousta stylů, v jakých si můžete kuchyň zařídit. Každý má něco do sebe. Jak by měla vypadat ta vaše vysněná kuchyň?

10.  5.  2017 |
Neviditelný škůdce: Vyhlaste boj smutnicím!

Neviditelný škůdce: Vyhlaste boj smutnicím!

Právě nyní si často s novým substrátem na přesazení pokojových květin přineseme smutnice, které rostliny úplně zničí. Jak škůdce zlikvidovat?

21.  5.  2017 |
Jak vybrat správnou matraci, aby vás už záda nebolela

Jak vybrat správnou matraci, aby vás už záda …

Trápí vás nespavost či časté probouzení? Na vině může být špatná matrace. Právě ta má totiž na kvalitu spánku obrovský vliv. Poradíme vám proto, jak vybrat matraci, která bude právě pro vás ta nejvhodnější.

5.  5.  2017 |