vytisknout velikost písma Zaručený tip, jak vylepšit bydlení svépomocí za málo peněz

Zaručený tip, jak vylepšit bydlení svépomocí za málo peněz

(Inzerce) Toužíte po větší nebo jen malé rekonstrukci svého bydlení, ale nezbývá vám dost peněz, abyste ji mohli realizovat, zvlášť před Vánoci? Víme, jak zvládnete cokoliv upravit jednoduše sami a nebudete k tomu potřebovat ani hromadu drahého nářadí.

Pokud prahnete po vylepšení interiéru nebo exteriéru, je správný čas se do toho pustit. Stačí jen trocha zručnosti a všestranný Renovator s příslušenstvím, který, místo celé řady drahého nářadí, zvládne nejrůznější úkoly – od velkých přestaveb a renovací, až po malé každodenní domácí opravy – úplně sám.

Klepněte pro větší obrázek

Zvládne stovky nejrůznějších prací

Renovator je celosvětově oblíbený pomocník v domácnostech i u profesionálních firem. K rekonstrukci už nepotřebujete množství různých nástrojů, Renovator se promění v takový přístroj, jaký zrovna potřebujete. Pouhým připojením správného nástavce už můžete brousit, montovat, pilovat, krájet, leštit, rašplovat, seškrabávat, spárovat a dokonce odsávat přebytečný prach. Dostanete se s ním všude, i do těžko dostupných míst, kam se jiné profesionální nástroje nevejdou. Hodí se pro úpravy v domě, na chalupě i na zahradě. 

Odstraníte povrchové nerovnosti, přeříznete kovové trubky, dřevo a jiné materiály, zbavíte se staré omítky, vyleštíte a uhladíte povrch, snadno vyndáte hřebíky, odstraníte maltu ze starého obkladu, vyřízenete kachličky, odloupnete podlahové krytiny , a to vše s maximální přesností. 

Klepněte pro větší obrázek

Přesný a bezpečný

Na rozdíl od ostatních rotačních přístrojů Renovator osciluje rychlostí nastavitelnou na 8500 až 21000 otáček za minutu. Zajistí přesné řezání a zároveň zaručí větší bezpečnost při práci než u obdobných přístrojů. Umožňuje snadnější přístup k pracovní ploše z 8 různých úhlů. A jelikož neřeže pomocí rotace, čepel nikdy nepřeskočí. 

Realizujte proměnu svého domova nyní

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové obrazy i hodiny z mechu

Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové ob…

Když nemůžete do lesa, může les přijít k vám. Pořiďte si domů, kde trávíme většinu života, kus přírody, její krásy a harmonie.

12.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |
7 věcí, na které musíte dát pozor při pěstování zamiokulkasu

7 věcí, na které musíte dát pozor při pěstová…

Zamiokulkas se v současnosti řadí mezi nejoblíbenější pokojové rostliny. Ač exotický, jeho pěstování není náročné. Je příkladem moderní rostliny – na trhu se objevil jen před pár lety, ale rychle si vydobyl své místo na slunci. Užitečné rady nejen pro začátečníky najdete i na videu v úvodu článku.

18.  9.  2019 |