vytisknout velikost písma Vybíráte venkovní dlažbu na zahradu či terasu? Vsaďte na přírodní odstíny

Rozhodli jste se, že letos zvelebíte přístupové cesty ve vaší zahradě či hledáte vhodnou venkovní dlažbu pro vaši terasu? Jistě nám dáte za pravdu, že kromě užitných vlastností, hraje důležitou roli také pohledová kvalita. Přírodní vzhled venkovní dlažby působí přirozeně a okouzlí každého z nás.

Klid a pohoda na zahradě    

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu, ale slouží také k regeneraci našich sil a k odpočinku. Všechny prvky domovní a zahradní architektury by proto měly být sladěny v jeden celek a žádný z nich by neměl působit rušivě. Venkovní dlažba splyne díky svému přírodnímu vzhledu s každou zahradou.

Vybírat můžete z několika přírodních odstínů 

Abyste mohli venkovní dlažbu co nejlépe sladit se vzhledem domu a zahrady, můžete vybírat z palety několika přírodních odstínů. Je libo severská šedá, bíločerná, žlutá, anebo antracitová? Záleží jen a pouze na vašem vkusu. Dlažba je k dostání nejen v různých odstínech, ale také v různých formátech.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vynikající užitné vlastnosti

Díky vynikajícím užitným vlastnostem, jakými jsou především snadná pokládka, odolnost vůči posypovým solím a UV záření a mrazuvzdornost, nabízí dlažba široké možnosti použití. Je ideální na terasy, příjezdové cesty, nebo parkoviště, stejně jako na chodníky či arkádové průchody.

Nejen venkovní dlažba dotváří vzhled domu a zahrady

Sortiment výrobků Semmelrock se neomezuje pouze na venkovní dlažbu, ale zahrnuje také dlaždice, schody, obrubníky, zdi a ploty, svahové systémy a další produkty, které přirozeně dotvoří vzhled domu a zahrady. Pro více inspirace nahlédněte do katalogu na www.semmelrock.cz a nezapomeňte se seznámit s novinkami roku 2015.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Grafický návrh pro váš dům a zahradu  

Chtěli byste si nejdříve nanečisto vyzkoušet, jak bude dlažba vašemu domu či zahradě slušet? Nechte si zpracovat grafický návrh v programu CAD. Stačí jen zaslat potřebné informace (o jaký druh plochy jde, např. zahradu, terasu, chodník, cestu atd., dále přesné rozměry plochy a druh produktu, popř. kombinaci produktů) a zaslat svůj požadavek na navrhy@semmelrock.com. Jako odpověď obdržíte grafický návrh včetně údajů o potřebném množství požadovaného výrobku, jež vám zároveň poslouží jako schéma při pokládce. 

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové obrazy i hodiny z mechu

Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové ob…

Když nemůžete do lesa, může les přijít k vám. Pořiďte si domů, kde trávíme většinu života, kus přírody, její krásy a harmonie.

12.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |