Vsaďte při stavbě na přírodní materiály. Dodají vašemu domovu neotřelé kouzlo

Topstone je česká výrobní firma s pětadvacetiletou tradicí. Zabývá se vývojem a výrobou kamínkových koberců, které jsou šetrné k přírodě. O trendech v exteriérech a interiérech budov jsme si povídali s ředitelem firmy Lubomírem Kubíčkem. Podívejte se na video v úvodu článku.

Letní sezóna spojená s domácím koupáním a grilováním na zahradách se blíží. A ten kdo si chce zvelebit okolí domu se může inspirovat a položit si kamenný koberec na předzahrádku, dvůr, balkon či  terasu sám, nebo s pomocí odborníků.

Koberec z přírodních kamínků využívaný prostor osvěží a zároveň mu dodá plnou funkčnost. Skládá se z kamínků a unikátního pojiva, které vyvinula firma Topstone v podobě speciální pryskyřice s certifikací vývoje.

„Povrch koberce je mrazuvzdorný, nenáročný na údržbu a unikátně vodopropustný, díky čemuž se na něm netvoří kaluže. Velkou výhodou kamenného koberce je, že se dá aplikovat na téměř jakýkoliv podklad a je možné ho ukončit i do ztracena. Poradí si tak i s nerovnostmi podloží,“ říká ke svému produktu ředitel Topstone Kubíček. Více o kamenném koberci najdete na videu v úvodu článku. 

Doporučujeme

Články odjinud