vytisknout velikost písma Venkovní dlažba od společnosti Diton rozzáří vaši zahradu

Seznamte se se společností Diton, jež je jedním z nejvýznamnějších výrobců betonové venkovní dlažby v naší republice. Svými výrobky zpestří okolí vašeho domu či zahrady, což oceníte nejen přes sezonu.

Firma DITON, s. r. o. se řadí mezi největší výrobce betonové a zámkové dlažby, prvků zahradní architektury, betonových obrubníků, ztraceného bednění, kanalizačního programu a dalších betonových prvků.  

Na trhu působí již dvanáctým rokem a za tu dobu se stala významným hráčem ve svém oboru. V jejím sortimentu najdete prakticky vše, co je spojeno s venkovní a zahradní architekturou a je vyrobené z betonu.

 Klepněte pro větší obrázek
DITON ALPACA, colormix: moderní dlažba v nepřehlédnutelné barvě BELLAZA

V jednom z výrobních závodů, který se nachází ve Stříteži u Jihlavy, nás přivítal ředitel společnosti Petr Diviš, jenž nás ihned odvedl do výrobní haly, v níž se vyrábí právě zámková dlažba.  

„Díky našemu technologickému a výrobnímu procesu vyrábíme vysoce kvalitní a na pohled velice příjemnou venkovní dlažbu v různých barevných colormixech, což je dlažba vyrobená ve více barevných odstínech najednou – tím na vydlážděné ploše vznikají exkluzivní barevné povrchy,“ ukazuje nám barevný povrch na vyráběné zámkové dlažbě.

Klepněte pro větší obrázek
DITON LADENNA - svahová tvárnice, dokreslí nerovnosti vaší zahrady

O jednotlivých položkách z výrobního seznamu bychom se mohli bavit dlouhé hodiny, ostatně kompletní výčet najdete na www.diton.cz. Sortiment společnosti DITON je opravdu velmi široký.  Aby byla firma schopna uspokojit všechny své odběratele, vyrábí ve dvou výrobních závodech, které mají ve svém nitru ty nejvýkonnější a technologicky nejvyspělejší stroje.  

Díky těmto výrobním jednotkám, a především díky zaměstnancům dokáže společnost plnit nejvyšší požadavky na kvalitu svých betonových výrobků. Té lze dosáhnout pouze trpělivou prací, profesionálními zaměstnanci a perfektně zavedenou kontrolou kvality výroby.  

Klepněte pro větší obrázek
DITON PALYSÁDY, zídka z VILLANA

Každý vstupní materiál je pečlivě hlídán a hodnotí se jeho kvalita, a to ve všech fázích výrobního procesu. „Díky výborně propracovanému systému kontroly kvality dokážeme plnit bezpodmínečně stanovené normy. Celý proces výroby je pečlivě monitorován,“ řekl nám Petr Diviš.  

Ve firmě je opravdu vidět, že na kvalitu své dlažby a ostatních betonových výrobků bedlivě dbají. Přesvědčila nás o tom dokonce vlastní zkušebna a laboratoř, kde odborný personál provádí pravidelné mechanické testy a chemické analýzy na vyráběném sortimentu.  

Klepněte pro větší obrázek
DITON PARKETA, colormix RUDEN

Není rozdíl v tom, zda se právě vyrábí zámková dlažba, ztracené bednění, palisády či obrubníky, vše je pečlivě kontrolováno. Tím společnost dokáže zachovat vysokou kvalitu svých výrobků a zároveň nastavuje vysokou laťku konkurenci.

Firma DITON také samozřejmě pracuje na vytváření nových typů výrobků. Každý rok své portfolio rozšíří o další sortiment, ať se již jedná o zmiňovanou zámkovou dlažbu, nové ztracené bednění, plotové tvarovky.  

Ve společnosti pracuje tým odborníků, který sleduje nové trendy u nás i ve světě, a k těmto novým stylům je následně přihlíženo při zavádění nových výrobků. Tím se společnost nejen přizpůsobuje nejnovějším trendům, ale nové trendy sama také vytváří.

V minulém roce dostala společnost DITON za svou kvalitní výrobu, ekonomickou úspěšnost a ekologický přístup prestižní ocenění Nejlepší výrobce stavebnin roku 2009. Toto ocenění převzal ředitel Diviš z rukou předsedy senátu Přemysla Sobotky.  

Klepněte pro větší obrázek
DITON TESELA, barva červená, skvěle se hodí na zahradní terásky

Po zhlédnutí výrobního procesu, nasazení pracovníků ve výrobě a seznámení se s širokou paletou výrobků společnosti nám nezbývá než konstatovat, že si toto ocenění společnost DITON plně zaslouží.

Pokud byste si chtěli zámkovou dlažbu, ztracené bednění, svahové tvárnice, obrubníky či prvky plotů společnosti DITON prohlédnout, stačí navštívit větší stavebniny a s jejich sortimentem se seznámit či navštívit webové stránky www.diton.cz.  

Věřte, že zámková dlažba dnes již nemusí být pouze šedivé Íčko a okolí vašeho domu může dostat exkluzivní barevný tón. Na stránkách společnosti DITON také naleznete konfigurátor zahrady, kde si sami můžete vyzkoušet, jaký druh a barva dlažby se hodí k vašemu domu. Vyzkoušejte, je to zajímavé.  

 

 

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |
Čas na barborky! Jak to udělat, aby vykvetly, a co vlastně symbolizují?

Čas na barborky! Jak to udělat, aby vykvetly,…

Se svátkem Barbory, který připadá na čtvrtý prosinec, je spojen starý lidový zvyk. Pokud si svobodná dívka v tento den natrhá větvičky třešní nebo višní a ty jí na Štědrý den rozkvetou, dotyčná se do roka vdá.

2.  12.  2019 |
Studený porcelán: Jak vyrobit ozdoby na stromeček ze škrobu a jedlé sody

Studený porcelán: Jak vyrobit ozdoby na strom…

Hmota, které se říká studený porcelán, je lehká, tvárná, skvěle vypadá, a co je nejdůležitější, připravíte ji doma za pár korun. Vyzkoušejte to! Vyrobte si z ní třeba nové vánoční ozdoby. Našli jsme pro vás návod na jejich výrobu.

27.  11.  2019 |
Jak pěstovat vánoční kaktus, aby za rok opět vykvetl?

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby za rok opět …

Kvetoucí vánoční kaktus je právě teď ozdobou mnoha domácností. Co myslíte, přežije u vás do příštích Vánoc? Nemáte-li s jeho pěstováním zkušenosti, přečtěte si, jak o něj pečovat tak, aby za rok opět vykvetl.

10.  12.  2019 |
Vánoční skřítkové jsou trendem letošních svátků. Jak se vám líbí?

Vánoční skřítkové jsou trendem letošních svát…

Jsou roztomilí, vousatí, s obrovským bambulatým nosem a čepicí naraženou přes oči. Kdo alespoň jednoho nemá letos doma, jako by snad ani nebyl. Tyhle malé roztomilé vánoční postavičky, které si oblíbily nejen děti, ale i dospělí, totiž rozzáří vaše Vánoce! Inspiraci najdete ve fotogalerii.

21.  11.  2019 |