vytisknout velikost písma Venkovní dlažba, která okouzlí

S láskou vytvořená zahrada slouží jako místo pro načerpání sil a relaxace. Dejte zahradě výjimečnou atmosféru, neboť je vizitkou domova, zrcadlem naší individuality.
Venkovní dlažba, která okouzlí

Nová zahrada nebo terasa je dlouhodobá investice, nechte se tedy inspirovat a využijte profesionálního poradenství. Dáváte předost romantickému stylu zahrady, nebo naopak puristickému? Společnost Semmelrock nabízí rozmanitá a vkusná řešení pro každý individuální požadavek.

Díky moderním výrobním  technologiím jsou dlažby a prvky zahradní architektury v jejich rozměrech, povrchových úpravách a barvách přizpůsobeny  vašim kreativním nápadům. Od moderních dlažeb přes klasické, od rovných čistých tvarů přes antické otloukané, od světlých lesklých povrchů až po přírodní texturu a barevné melíry.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Individualita stojí při ztvárnění vašeho okolí ve středu více než kdy jindy.

Přesvědčte se o kvalitě produktů, barevných variantách a vlastnostech materiálu a následně využijte plánování v programu CAD, jež nabízí společnost  Semmelrock zdarma. Zde můžete posoudit správnost volby produktu a vzoru pokládky a získáte představu o tom, jak bude okolí vašeho domu vypadat, pokud použijete výrobky Semmelrock. Zároveň vám CAD návrh poslouží jako schéma při pokládce.

Rozmanitost řešení ponechá prostor pro vaše přání. Nechte se inspirovat a těšte se na krásné  chvíle strávané  ve vaší zahradě..

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky

Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další…

Zima je tu. Venku sněží, teploty padají pod nulu. Je proto ten pravý čas začít přikrmovat venkovní ptactvo. Radost opeřencům uděláte lojovou koulí plnou semínek, kterou podle našeho návodu snadno můžete vyrobit doma.

7.  1.  2020 |