vytisknout velikost písma Už víte, kdo bude sekat váš trávník?

Už víte, kdo bude sekat váš trávník?

(Inzerce) Pokud chcete dokonalý trávník bez práce, sekačka Automower je určena právě vám. O váš trávník se postará sama. 

V roce 1995 společnost Husqvarna představila celosvětově první robotickou sekačku s názvem Solarmower, předchůdce současného Automoweru. Od té doby je tento švédský výrobce v segmentu zahradní techniky, která umožňuje trávit volný čas na zahradě jinak než sekáním trávníků, suverénním lídrem.

Pozici značky Husqvarna jako technologického inovátora potvrzuje i nová robotická sekačka Husqvarna Automower 308, jejíž vlastnosti a výkon naplno využívají dlouholeté zkušenosti získané výrobou robotických sekaček.

Husqvarna Automower 308 je zcela samostatným členem rodiny, který vám zajistí dokonalý trávník bez práce. Vy pouze musíte pomocí speciálních ohraničujících vodičů vymezit prostor, ve kterém se bude tento pomocník pohybovat a sekat. Instalace je velmi jednoduchá, vodiče, které se položí na zem a zajistí skobami, po několika týdnech zarostou a zmizí z trávníku.

Automower 308 je mimořádně šetrný k životnímu prostředí. Pohání jej baterie, takže neprodukuje žádné přímé emise. Díky ekologickému pohonu a velmi tichému chodu je ideální pro všechny, kdo žijí v residenčních oblastech. Sekačka je konstruována pro non stop provoz po celý týden bez ohledu na počasí. V případě potřeby si vždy najde cestu k dobíjecí stanici.

Klepněte pro větší obrázek

Automower 308, stejně jako ostatní robotické sekačky Automower, seká trávu v nepravidelných vzorech, které trávníku nejvíce prospívají. Nože rozsekají stébla trávy na drobné částečky, které se v trávě rychle rozloží a působí jako hnojivo. Pokud narazí na překážku, zastaví se a vydá se jiným směrem.

Už žádné hrabání, vypínání a zapínání či přenášení, chod sekačky je zcela bezúdržbový. Její provoz je také zcela bezpečný, v případě, že se Automower převrátí nebo zvedne ze země, tak se sekací břit automaticky zastaví. Proti krádeži je sekačka chráněna alarmem a osobním PIN kódem, bez kterého nemůže být spuštěna.

Robotická sekačka Automower 308, která je k dostání v atraktivním šedém provedení, je určena pro zelené plochy o rozloze do 800 m2. Bez problémů zvládne i náročné svahy o sklonu až 25 %. Sekačku pohání Li-ion baterie o kapacitě 1,6 Ah a napětí 18 V.

Více o robotických sekačkách Husqvarna Automower na www.husqvarna.cz.

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vydrží vám až do další sklizně

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vyd…

Máte doma sklizené ořechy a přemýšlíte, co s nimi udělat? Uložte je způsobem, jakým to dělaly naše babičky. Jen tak budete mít jistotu, že vám nežluknou ani nezplesniví. Prozradíme vám, jak zajistit, aby stále chutnaly jako čerstvé.

9.  11.  2019 |
Kouzelné Vánoce v retro stylu: Podívejte se na ty nejkrásnější ozdoby

Kouzelné Vánoce v retro stylu: Podívejte se n…

Retro styl je zpět. A to nejen v bytovém designu. Do módy se vrátily i tradiční vánoční ozdoby, které si pamatujete z dětství. Našli jsme pro vás ty nejkrásnější. Inspirujte se ve fotogalerii a podívejte se, za kolik se nové retro ozdoby dají sehnat.

12.  11.  2019 |
Čerimoja: Seznamte se s nejlahodnějším ovocem světa. Jak ho správně jíst a pěstovat?

Čerimoja: Seznamte se s nejlahodnějším ovocem…

Že jste ji ještě neochutnali? Pak to určitě udělejte! Cherimoya anona neboli také čerimoja totiž chutná skutečně božsky. Prozradíme vám, jakou v obchodě vybrat i jak ji jíst. A navíc si z jejích semen můžete vypěstovat vlastní sazenice.

16.  11.  2019 |
Krásná křesla do 2000 korun: Které si vyberete?

Krásná křesla do 2000 korun: Které si vyberet…

Než se pustíte do nákupu nového křesla, ujasněte si, k čemu ho vlastně potřebujete. Přijde do pracovny, nebo si v něm budete číst, nebo na něm budete dokonce spát? Aktuální nabídku křesel v obchodech najdete v galerii v úvodu článku. 

8.  11.  2019 |
Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: Nadvládu šedé rozbíjí mozaika i patchwork

Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: …

Obklady se v domácnosti nemění příliš často, jejich vzhled je tak třeba vybírat skutečně důkladně. Co nás v obchodech aktuálně zaujalo?

6.  11.  2019 |