vytisknout velikost písma Už víte, kdo bude sekat váš trávník?

Už víte, kdo bude sekat váš trávník?

(Inzerce) Pokud chcete dokonalý trávník bez práce, sekačka Automower je určena právě vám. O váš trávník se postará sama. 

V roce 1995 společnost Husqvarna představila celosvětově první robotickou sekačku s názvem Solarmower, předchůdce současného Automoweru. Od té doby je tento švédský výrobce v segmentu zahradní techniky, která umožňuje trávit volný čas na zahradě jinak než sekáním trávníků, suverénním lídrem.

Pozici značky Husqvarna jako technologického inovátora potvrzuje i nová robotická sekačka Husqvarna Automower 308, jejíž vlastnosti a výkon naplno využívají dlouholeté zkušenosti získané výrobou robotických sekaček.

Husqvarna Automower 308 je zcela samostatným členem rodiny, který vám zajistí dokonalý trávník bez práce. Vy pouze musíte pomocí speciálních ohraničujících vodičů vymezit prostor, ve kterém se bude tento pomocník pohybovat a sekat. Instalace je velmi jednoduchá, vodiče, které se položí na zem a zajistí skobami, po několika týdnech zarostou a zmizí z trávníku.

Automower 308 je mimořádně šetrný k životnímu prostředí. Pohání jej baterie, takže neprodukuje žádné přímé emise. Díky ekologickému pohonu a velmi tichému chodu je ideální pro všechny, kdo žijí v residenčních oblastech. Sekačka je konstruována pro non stop provoz po celý týden bez ohledu na počasí. V případě potřeby si vždy najde cestu k dobíjecí stanici.

Klepněte pro větší obrázek

Automower 308, stejně jako ostatní robotické sekačky Automower, seká trávu v nepravidelných vzorech, které trávníku nejvíce prospívají. Nože rozsekají stébla trávy na drobné částečky, které se v trávě rychle rozloží a působí jako hnojivo. Pokud narazí na překážku, zastaví se a vydá se jiným směrem.

Už žádné hrabání, vypínání a zapínání či přenášení, chod sekačky je zcela bezúdržbový. Její provoz je také zcela bezpečný, v případě, že se Automower převrátí nebo zvedne ze země, tak se sekací břit automaticky zastaví. Proti krádeži je sekačka chráněna alarmem a osobním PIN kódem, bez kterého nemůže být spuštěna.

Robotická sekačka Automower 308, která je k dostání v atraktivním šedém provedení, je určena pro zelené plochy o rozloze do 800 m2. Bez problémů zvládne i náročné svahy o sklonu až 25 %. Sekačku pohání Li-ion baterie o kapacitě 1,6 Ah a napětí 18 V.

Více o robotických sekačkách Husqvarna Automower na www.husqvarna.cz.

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky

Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další…

Zima je tu. Venku sněží, teploty padají pod nulu. Je proto ten pravý čas začít přikrmovat venkovní ptactvo. Radost opeřencům uděláte lojovou koulí plnou semínek, kterou podle našeho návodu snadno můžete vyrobit doma.

7.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |