vytisknout velikost písma Tři jednoduché a vtipné tipy na velikonoční dekoraci: Zajíček, věnec i hnízdo

Velikonoce jsou za dveřmi, a protože se letos budeme muset obejít bez pomlázky i bez setkání s příbuznými, udělejme si to alespoň doma trochu slavnostní. Ve videu v úvodu článku přinášíme tři tipy jak na to.
Tři jednoduché a vtipné tipy na velikonoční dekoraci: Zajíček, věnec i hnízdo

Tvoření z přírodnin patří mezi aktuální trendy. Je levné, protože materiál najdete na svých procházkách přírodou, a v současné době, kdy jsou všechny obchody zavřené, také jako jediné snadno dostupné. Na tvoření z přírodnin je krásné i to, že každý výrobek bude originál, protože nikdo další nenajde ten samý materiál.

Nejkrásnější jarní věnce na dveře. Inspirujte se!

Nejkrásnější jarní věnce na dveře. Inspirujte se!

Mezi typicky jarní dekorace patří hnízda, na která budete potřebovat sklenici se širokým hrdlem, papírovou květinku, seno, peříčka a vyfouklá vejce. Na dno sklenice dejte seno (nebo klidně suchou trávu či jemné klacíky, které nasbíráte na procházce) a vytvořte hnízdečko, do kterého zbytek předmětů lehce naaranžujete. A krásná dekorace je na světě.

Denisa Bartošová ve videu pod titulkem článku ukáže, jak udělat nejen jednoduché hnízdo, ale i velikonoční věnec z březových větví a snídaňového zajíčka.

Další zajímavá videa najdete v pořadu Vytvořeno s láskou na Mall.tv.

Velikonoce doma: Tipy, co dělat, abyste si letošní svátky jara užili

Velikonoce doma: Tipy, co dělat, abyste si letošní svátky jara užili

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Výsadba brambor: Správný postup ovlivní kvalitu a množství úrody

Výsadba brambor: Správný postup ovlivní kvali…

Pokud vám nechutnají kupované brambory a máte k dispozici dostatečný prostor na zahradě či na poli, vypěstujte si je sami. Poradíme vám, jak sázet brambory, abyste se dočkali bohaté úrody.

7.  4.  2021 |
Česnek podivný: Jak si na něm pochutnat

Česnek podivný: Jak si na něm pochutnat

Máte rádi jarní bylinky a zkoušíte jimi obohatit své pokrmy? Pak si nenechte ujít česnek podivný, jehož listy i pacibulky vám určitě zachutnají. Chuťově i vůní se podobají česneku medvědímu a mají stejné léčivé účinky.

10.  4.  2021 |
Skleník, fóliovník a pařeniště na balkon: Jak je vyrobit jednoduše a levně?

Skleník, fóliovník a pařeniště na balkon: Jak…

Bydlíte v bytě, ale k dispozici máte balkon, lodžii či terasu? I na tomto prostoru může stát pařeniště, skleník či fóliovník, díky nimž získáte vlastní zeleninu a podaří se vám snadněji vypěstovat i teplomilnější druhy rostlin. V prvé řadě záleží na velikosti místa, ale podstatný je i nápad.

17.  4.  2021 |
15 nejhezčích balkonových rostlin do truhlíku. Inspirujte se!

15 nejhezčích balkonových rostlin do truhlíku…

Zahradnictví tradičně nabízejí muškáty, petunie, surfinie, verbeny, lobelky a spoustu jiných letniček. Které vybrat? Samozřejmě rozhodující je orientace balkonu vůči světovým stranám, ale i tak si můžete vybírat z velkého množství rostlin. Pro inspiraci vám nabízíme výběr těch nejkrásnějších.

3.  3.  2021 |
Všechno o pěstování hortenzií. Co řešit na zahradě a co na terase?

Všechno o pěstování hortenzií. Co řešit na za…

Pro hortenzie jsou charakteristické velké nádherné květy nejrůznějších barev a typů. Jedna z nejoblíbenějších rostlin vám bude přinášet pouze radost, dokážete-li si s ní poradit. Jak na to?

29.  7.  2020 |