vytisknout velikost písma To budete koukat! V luxusním sídle Jennifer Lopez a Bena Afflecka nechybí kadeřnický a nehtový salon, domácí kino či whisky salonek

Herecký pár Jennifer Lopez a Ben Affleck hledali svůj vysněný domov celé dva roky. Podívejte se, jak vypadá jejich hnízdečko lásky s 12 ložnicemi a 24 koupelnami v Beverly Hills, které pořídili za zhruba 60,85 milionu dolarů, tedy 1,35 miliardy korun.

Nemovitost známá jako panství Wallingford: Luxusní svět se všemi vymoženostmi

Ač se nám může tato suma zdát téměř nepředstavitelná, šlo o dobrý kup – dům v uzavřené komunitě v okolí Benedict Canyon s 5,2akrovým pozemkem (21 tisíc metrů čtverečních) byl původně oceněn na ohromujících 135 milionů dolarů. Lopez a Affleck využili snížení ceny na 75 milionů dolarů a po jednání s prodávajícím se dostali na zmíněných 60,85 milionu dolarů.

Garáž pro deset aut a možnost parkování pro 80 dalších

Desetipokojový dům o rozloze přes 3 500 metrů čtverečních byl postaven v roce 2000 a v roce 2017 prošel modernizací a zvelebením. Najdete v něm nejen salon kadeřnický či nehtový, ale i masážní, saunu, domácí kino, vinný sklep a whisky salonek. Součástí nemovitosti, kam vedou dva soukromé vchody s bránou, je samostatný sportovní komplex, kde je umístěno hřiště na basketbal, posilovna a boxerský ring, nechybí ani penthouse pro hosty o rozloze 465 metrů čtverečních, dům pro správce a strážní dům. K vybavení patří také garáž pro deset aut, přičemž dalších 80 může parkovat mimo ni. Nachází se zde 47 metrů dlouhý bazén a rozlehlé travnaté okolí, které je ideální pro další sportovní aktivity.

Určitě vás na první pohled zaujme i venkovní bazén o délce přes 47 m. Za zmínku stojí i udržovaný trávník či krytý zahradní pavilon s plně vybavenou venkovní kuchyní.

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Na výlet do Velké Británie: Nechte se inspirovat útulným bydlením v cottage stylu

Na výlet do Velké Británie: Nechte se inspiro…

Také vás při sledování filmů z anglického venkova vždy zaujme styl bydlení nazývaný English cottage? Útulné, kamenné domky s doškovými střechami, elegantní interiéry s klasickým nábytkem z tmavého masivu, dělená okna, kvalitní textilie často s rostlinnými či vzorovanými motivy, husté koberce a v neposlední řadě krb. Pokochejte se fotkami takovýchto britských stavení a nechte se jimi inspirovat.

15.  9.  2023 |
Kateřina Hradová
Bydlení
Víte, jak úspěšně pěstovat vřes na zahradě nebo v truhlíku na balkoně?

Víte, jak úspěšně pěstovat vřes na zahradě ne…

Vřesy rozkvétají mezi posledními rostlinami od konce léta do pozdního podzimu. Ozdobí truhlíky, zahradu a doplní i podzimní aranžmá. Co všechno potřebuje vřes na zahradě i v truhlíku a jak založit nové vřesoviště?

19.  9.  2023 |
Irena Forejtová
Okrasná zahrada
Němý sluha může vypadat různě: Inspirujte se, který se hodí k vám domů

Němý sluha může vypadat různě: Inspirujte se,…

Němý sluha je označení, které dostal jednoduchý a praktický odkládací stojan, který využijete na odkládání různého oblečení, bot, klobouků a dalších doplňků. Může ale vypadat různě.

13.  8.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
DIY
Chcete ovládnout umění topiari? Naučíme vás, jak tvarovat stálezelené keře

Chcete ovládnout umění topiari? Naučíme vás, …

Topiari, tedy umělecky tvarované keře, mohou mít tvar koule, kužele, spirály, nebo dokonce roztomilých zvířat či postav. Ač na první pohled vypadají velkolepě, se základními triky se můžete do tvarování dřevin pustit i vy. Jak na to? Ukážeme vám postupy, které dříve znali jen zámečtí zahradníci.

17.  9.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
Topiari
Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typické pro satan, hořčák a další houby?

Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typi…

Poznáte hořké hřiby? Vypadají krásně, ale stačí jediný kousek a celá smaženice bude zkažená. A to v lepším případě! Po konzumaci jedovatých hřibů si totiž můžete způsobit zdravotní potíže. Jak tyto hřiby rozeznat od praváků?

22.  8.  2023 |
Markéta Žídková
Houby