vytisknout velikost písma Stavíte? Pokud budete chytří, můžete ušetřit!

Stavět kvalitně a zároveň výhodně, takové jsou nejčastější představy investorů. Nyní přesně taková stavba domu nemusí zůstávat jen u představ! Společnost Wienerberger, přední výrobce kvalitních stavebních materiálů – např. cihel Porotherm, poskytuje nyní exkluzivní slevy! A nejsou jediní…
Stavíte? Pokud budete chytří, můžete ušetřit!
Klepněte pro větší obrázek

Právě cihly Porotherm jsou právem zařazovány mezi to nejlepší, co na trhu s cihelným materiálem můžete sehnat. Vedle klasických broušených cihel můžete vybírat z cihel Porotherm T Profi – plněné minerální vatou, či EKO+ Profi, které jsou vhodné pro nízkoenergetické domy bez zateplení. Všechny tyto cihly jsou nyní k dostání s exkluzivními slevami.

V sortimentu společnosti Wienerberger také naleznete inovativní akustické cihly Porotherm AKU Profi, které byly speciálně vyvinuty za účelem zajištění akustického komfortu v rodinném domě či v jednotlivých místnostech, a to v rámci bytové jednotky. Ty byly navíc oceněny Zlatou medailí Stavebních veletrhů Brno 2018, coby inovativní materiál.

Klepněte pro větší obrázek

Když šetřit, tak pořádně!

Ať už plánujete stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu, jistě vám přijdou vhod i další slevy na stavební materiály, a to na střešní krytiny Tondach, komínové systémy SCHIEDEL, okna a dveře VEKRA, potrubní systémy Pipelife či kuchyně a koupelny SIKO. Výrobci těchto materiálů vytvořili společně unikátní SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně“, který nabízí nejen záruku nadstandardní kvality, ale značně vám sníží plánovaný finanční rozpočet.

Konkrétní cenovou nabídku a více informací naleznete na http://e4dum.cz/slevy/

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

28.  11.  2018 |
Čas na barborky! Jak to udělat, aby vykvetly, a co vlastně symbolizují?

Čas na barborky! Jak to udělat, aby vykvetly,…

Se svátkem Barbory, který připadá na čtvrtý prosinec, je spojen starý lidový zvyk. Pokud si svobodná dívka v tento den natrhá větvičky třešní nebo višní a ty jí na Štědrý den rozkvetou, dotyčná se do roka vdá.

29.  11.  2018 |
Nejkrásnější vánoční dekorace ze šišek. Vyrobte si vkusné ozdoby i vy!

Nejkrásnější vánoční dekorace ze šišek. Vyrob…

Šišky jsou snadno dostupné, nasbírat je můžete v městském parku i v lese. Málokoho ale napadne, že se dají využít k výrobě nádherných vánočních ozdob za pár korun. Pro inspiraci jsme vám našli více než padesát dekorací ze šišek, které si snadno zvládnete vyrobit doma.

5.  12.  2018 |
Vánoční skřítkové jsou trendem letošních svátků. Jak se vám líbí?

Vánoční skřítkové jsou trendem letošních svát…

Jsou roztomilí, vousatí, s obrovským bambulatým nosem a čepicí naraženou přes oči. Kdo alespoň jednoho nemá letos doma, jakoby snad ani nebyl. Tyhle malé roztomilé vánoční postavičky, které si oblíbily nejen děti, ale i dospělí, totiž rozzáří vaše Vánoce! Inspiraci najdete ve fotogalerii.

2.  12.  2018 |
Vyrobte si adventní věnec: Inspirace tradiční i netradiční

Vyrobte si adventní věnec: Inspirace tradiční…

Ještě jste si nestihli pořídit žádný adventní věnec? Zkuste si vyrobit vlastní. Ať už se rozhodnete pro klasický věnec nebo nějaký netradiční, většinu materiálu máte k dispozici doma, na zahradě nebo v přírodě.

21.  11.  2018 |