vytisknout velikost písma Stavíte? Pokud budete chytří, můžete ušetřit!

Stavět kvalitně a zároveň výhodně, takové jsou nejčastější představy investorů. Nyní přesně taková stavba domu nemusí zůstávat jen u představ! Společnost Wienerberger, přední výrobce kvalitních stavebních materiálů – např. cihel Porotherm, poskytuje nyní exkluzivní slevy! A nejsou jediní…
Stavíte? Pokud budete chytří, můžete ušetřit!
Klepněte pro větší obrázek

Právě cihly Porotherm jsou právem zařazovány mezi to nejlepší, co na trhu s cihelným materiálem můžete sehnat. Vedle klasických broušených cihel můžete vybírat z cihel Porotherm T Profi – plněné minerální vatou, či EKO+ Profi, které jsou vhodné pro nízkoenergetické domy bez zateplení. Všechny tyto cihly jsou nyní k dostání s exkluzivními slevami.

V sortimentu společnosti Wienerberger také naleznete inovativní akustické cihly Porotherm AKU Profi, které byly speciálně vyvinuty za účelem zajištění akustického komfortu v rodinném domě či v jednotlivých místnostech, a to v rámci bytové jednotky. Ty byly navíc oceněny Zlatou medailí Stavebních veletrhů Brno 2018, coby inovativní materiál.

Klepněte pro větší obrázek

Když šetřit, tak pořádně!

Ať už plánujete stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu, jistě vám přijdou vhod i další slevy na stavební materiály, a to na střešní krytiny Tondach, komínové systémy SCHIEDEL, okna a dveře VEKRA, potrubní systémy Pipelife či kuchyně a koupelny SIKO. Výrobci těchto materiálů vytvořili společně unikátní SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně“, který nabízí nejen záruku nadstandardní kvality, ale značně vám sníží plánovaný finanční rozpočet.

Konkrétní cenovou nabídku a více informací naleznete na http://e4dum.cz/slevy/

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Nejkrásnější jarní věnce na dveře. Inspirujte se!

Nejkrásnější jarní věnce na dveře. Inspirujte…

Pokud na vašich vchodových dveřích ještě stále visí vánoční věnec, je nejvyšší čas vyměnit ho za jarní. Rozkvetlá dekorace vchod nejen hezky ozdobí, ale při každém odchodu a příchodu domů vám zlepší náladu. Podívejte se pro inspiraci do naší velké fotogalerie, kde najdete více než padesát těch nejkrásnějších věnců z celého světa.

6.  3.  2019 |
7 věcí, na které musíte dát pozor při pěstování zamiokulkasu

7 věcí, na které musíte dát pozor při pěstová…

Zamiokulkas se v současnosti řadí mezi nejoblíbenější pokojové rostliny. Ač exotický, jeho pěstování není náročné. Je příkladem moderní rostliny – na trhu se objevil jen před pár lety, ale rychle si vydobyl své místo na slunci.

24.  10.  2018 |
Co pěstovat na severním balkóně, aby kvetl od jara až do podzimu

Co pěstovat na severním balkóně, aby kvetl od…

Přemýšlíte, jaké květiny do truhlíků na severní stranu vybrat a bude se jim tam vůbec dařit? Poradíme, které druhy rostlin snáší stín. Budete se divit, co jich je!

5.  3.  2019 |
Bylinky na balkon: Jaké jsou vhodné a jak je pěstovat

Bylinky na balkon: Jaké jsou vhodné a jak je …

Jsou voňavé, svěží, mají báječnou chuť. Čerstvé bylinky pozvednou každý pokrm. Využijete je při přípravě studené i teplé kuchyně. Hodí se do pomazánek, polévek, na brambory, k masu, na dezerty… Je proto skvělé mít je stále po ruce. Poradíme vám, jak si je snadno a úspěšně vypěstovat doma.

9.  3.  2019 |
Medvědí česnek je první jarní životabudič. Vyzkoušejte naše recepty

Medvědí česnek je první jarní životabudič. Vy…

Roste pouze na jaře a vychutnávat si ho můžete jen necelé dva měsíce. Jak ho v lese bezpečně poznat a odlišit ho od konvalinky? Jak ho pěstovat na zahradě? A co si z něj uvařit?

13.  3.  2019 |