vytisknout velikost písma Stavíte? Pokud budete chytří, můžete ušetřit!

Stavět kvalitně a zároveň výhodně, takové jsou nejčastější představy investorů. Nyní přesně taková stavba domu nemusí zůstávat jen u představ! Společnost Wienerberger, přední výrobce kvalitních stavebních materiálů – např. cihel Porotherm, poskytuje nyní exkluzivní slevy! A nejsou jediní…
Stavíte? Pokud budete chytří, můžete ušetřit!
Klepněte pro větší obrázek

Právě cihly Porotherm jsou právem zařazovány mezi to nejlepší, co na trhu s cihelným materiálem můžete sehnat. Vedle klasických broušených cihel můžete vybírat z cihel Porotherm T Profi – plněné minerální vatou, či EKO+ Profi, které jsou vhodné pro nízkoenergetické domy bez zateplení. Všechny tyto cihly jsou nyní k dostání s exkluzivními slevami.

V sortimentu společnosti Wienerberger také naleznete inovativní akustické cihly Porotherm AKU Profi, které byly speciálně vyvinuty za účelem zajištění akustického komfortu v rodinném domě či v jednotlivých místnostech, a to v rámci bytové jednotky. Ty byly navíc oceněny Zlatou medailí Stavebních veletrhů Brno 2018, coby inovativní materiál.

Klepněte pro větší obrázek

Když šetřit, tak pořádně!

Ať už plánujete stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu, jistě vám přijdou vhod i další slevy na stavební materiály, a to na střešní krytiny Tondach, komínové systémy SCHIEDEL, okna a dveře VEKRA, potrubní systémy Pipelife či kuchyně a koupelny SIKO. Výrobci těchto materiálů vytvořili společně unikátní SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně“, který nabízí nejen záruku nadstandardní kvality, ale značně vám sníží plánovaný finanční rozpočet.

Konkrétní cenovou nabídku a více informací naleznete na http://e4dum.cz/slevy/

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak připravit rybízové víno

Jak připravit rybízové víno

Pokud vám na zahradě roste několik keřů rybízu a letos vás čeká bohatá sklizeň, popřemýšlejte, jak plody zpracovat. Jednu z mnoha variant představuje rybízové víno, které bývá označováno za nejchutnější mezi ovocnými.

3.  7.  2018 |
Pět nejlepších receptů z cukety naslano i nasladko

Pět nejlepších receptů z cukety naslano i nas…

Cukety se těší velké oblibě, navíc vypěstovat je zvládne i začátečník. Když je velká úroda, co pak s nimi? Tady je pět skvělých receptů.

27.  6.  2018 | | 2 N/A
Hortenzie: Nejčastější chyby v pěstování

Hortenzie: Nejčastější chyby v pěstování

Záhonové i nádobové hortenzie mají podobné nároky. Pokud nekvetou, bývá příčinou pěstitelská chyba. Podívejte se na jejich přehled a zjistěte, co vaší rostlině pomůže.

6.  6.  2018 |
Jak připravit svatojánský likér: Ořechovice krok za krokem

Jak připravit svatojánský likér: Ořechovice k…

Noc na svatého Jana chápali naši předkové jako magickou. Během ní trhali nezralé ořechy, z nichž připravovali svatojánský likér. Chcete si ho také vyrobit? Ponocovat kvůli tomu nemusíte. Vyzkoušejte náš recept na ořechovku z vodky. Chutnat vám bude, ať už ořechy natrháte kdykoli, a čarovné účinky bude mít také, pokud jí vypijete dostatečné množství.

20.  6.  2018 |
Jak správně provést letní řez ovocných stromů a keřů

Jak správně provést letní řez ovocných stromů…

Prořezáváte ovocné stromy a keře až po sezoně? Tak to je chyba. Letní řez totiž omezuje bujení a podporuje tvorbu květních pupenů, a díky tomu přispívá k bohatší a kvalitnější úrodě. Kdy přesně prořezat jabloně, hrušky, meruňky a další dřeviny, jak postupovat a na co určitě nezapomenout?

11.  7.  2018 |