vytisknout velikost písma Přesazujte rostliny snadno, rychle a čistě s COMPO SANA 2 v 1

Ať už se chystáte vysazovat kvetoucí balkonové rostliny, zeleninu nebo bylinky – s COMPO SANA 2 v 1 velmi snadno proměníte váš balkon či terasu v rozkvetlou oázu.

Prodlužující se dny a prozpěvující si ptáci snad v každém z nás na jaře probouzejí opět chuť do práce na zahradě a neodolatelnou touhu si  po zimě opět zkrášlit naše balkony a terasy. Při této činnosti se lidské fantazii meze nekladou. Rostliny různých druhů, barev a velikostí se mohou skvěle doplňovat a společně tak vytvářet překrásné kombinace.

Klepněte pro větší obrázek

Vysazování a přesazování rostlin má ale také  mnoho z nás velmi často spjato s časovou náročností a  nepořádkem, jež po něm zůstává.  Společnost COMPO pro letošní sezónu přináší ideální řešení: COMPO SANA 2 v 1. Jedná se o kvalitní květináč v moderní břidlicové barvě, který již obsahuje perfektně odměřené množství prémiového květinového substrátu. S tímto výrobkem se přesazování rostlin  stane  pro každého hračkou. Zvládne jej opravdu každý -  snadno, rychle, ale hlavně čistě -  bez zbytků přebytečného substrátu! Stačí jen odstranit víčko a etiketu, vytvořit jamku, zasadit rostlinu do kyprého substrátu, v případě potřeby zvolit vhodný obal a  je hotovo!

Klepněte pro větší obrázek

V nádobách grafitové barvy, které jsou k dostání ve dvou velikostech o průměru 22 a 26 cm, překrásně vyniknou například všechny kvetoucí rostliny. Především pak květináč větší velikosti se rovněž výborně hodí ke kombinaci různých druhů trvalek v jedné nádobě. Zde je ale jen potřeba přihlížet k tomu, aby kombinované rostliny měly stejné nároky na umístění, zálivku a živiny. Jen tak vám totiž budou moci přinášet radost po celou sezónu.

Klepněte pro větší obrázek

Nádherné kombinace dosáhnete například sesazením bílých kopretin se žlutými sanvitaliemi a modrými zvonky – takto vytvoříte pestrobarevnou směs květů na malém prostoru. Podobným způsobem  si můžete vytvořit dokonce i malou  bylinkovou  zahrádku: jednoduše společně zasaďte do jednoho květináče tymián a saturejku nebo šalvej s oregánem.

Klepněte pro větší obrázek

COMPO SANA 2 v 1 se také skvěle hodí  pro přesazování pokojových rostlin a i bez dalšího obalu může být ozdobou vašeho domova. Pokojové rostliny by se měly přesazovat každé dva roky nebo pokud kořeny zcela prorostou prostor květináče. Nový květináč prProdlužující se dny a prozpěvující si ptáci snad  v každém z nás na jaře probouzejí opět chuť do práce na zahradě a neodolatelnou touhu si  po zimě opět zkrášlit naše balkony a terasy. Při této činnosti se  lidské fantazii meze nekladou. Rostliny různých druhů, barev a velikostí se mohou skvěle doplňovat a společně  tak vytvářet  překrásné kombinace.

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vydrží vám až do další sklizně

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vyd…

Máte doma sklizené ořechy a přemýšlíte, co s nimi udělat? Uložte je způsobem, jakým to dělaly naše babičky. Jen tak budete mít jistotu, že vám nežluknou ani nezplesniví. Prozradíme vám, jak zajistit, aby stále chutnaly jako čerstvé.

9.  11.  2019 |
Kouzelné Vánoce v retro stylu: Podívejte se na ty nejkrásnější ozdoby

Kouzelné Vánoce v retro stylu: Podívejte se n…

Retro styl je zpět. A to nejen v bytovém designu. Do módy se vrátily i tradiční vánoční ozdoby, které si pamatujete z dětství. Našli jsme pro vás ty nejkrásnější. Inspirujte se ve fotogalerii a podívejte se, za kolik se nové retro ozdoby dají sehnat.

12.  11.  2019 |
Čerimoja: Seznamte se s nejlahodnějším ovocem světa. Jak ho správně jíst a pěstovat?

Čerimoja: Seznamte se s nejlahodnějším ovocem…

Že jste ji ještě neochutnali? Pak to určitě udělejte! Cherimoya anona neboli také čerimoja totiž chutná skutečně božsky. Prozradíme vám, jakou v obchodě vybrat i jak ji jíst. A navíc si z jejích semen můžete vypěstovat vlastní sazenice.

16.  11.  2019 |
Krásná křesla do 2000 korun: Které si vyberete?

Krásná křesla do 2000 korun: Které si vyberet…

Než se pustíte do nákupu nového křesla, ujasněte si, k čemu ho vlastně potřebujete. Přijde do pracovny, nebo si v něm budete číst, nebo na něm budete dokonce spát? Aktuální nabídku křesel v obchodech najdete v galerii v úvodu článku. 

8.  11.  2019 |
Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: Nadvládu šedé rozbíjí mozaika i patchwork

Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: …

Obklady se v domácnosti nemění příliš často, jejich vzhled je tak třeba vybírat skutečně důkladně. Co nás v obchodech aktuálně zaujalo?

6.  11.  2019 |