vytisknout velikost písma Přesazujte rostliny snadno, rychle a čistě s COMPO SANA 2 v 1

Ať už se chystáte vysazovat kvetoucí balkonové rostliny, zeleninu nebo bylinky – s COMPO SANA 2 v 1 velmi snadno proměníte váš balkon či terasu v rozkvetlou oázu.

Prodlužující se dny a prozpěvující si ptáci snad v každém z nás na jaře probouzejí opět chuť do práce na zahradě a neodolatelnou touhu si  po zimě opět zkrášlit naše balkony a terasy. Při této činnosti se lidské fantazii meze nekladou. Rostliny různých druhů, barev a velikostí se mohou skvěle doplňovat a společně tak vytvářet překrásné kombinace.

Klepněte pro větší obrázek

Vysazování a přesazování rostlin má ale také  mnoho z nás velmi často spjato s časovou náročností a  nepořádkem, jež po něm zůstává.  Společnost COMPO pro letošní sezónu přináší ideální řešení: COMPO SANA 2 v 1. Jedná se o kvalitní květináč v moderní břidlicové barvě, který již obsahuje perfektně odměřené množství prémiového květinového substrátu. S tímto výrobkem se přesazování rostlin  stane  pro každého hračkou. Zvládne jej opravdu každý -  snadno, rychle, ale hlavně čistě -  bez zbytků přebytečného substrátu! Stačí jen odstranit víčko a etiketu, vytvořit jamku, zasadit rostlinu do kyprého substrátu, v případě potřeby zvolit vhodný obal a  je hotovo!

Klepněte pro větší obrázek

V nádobách grafitové barvy, které jsou k dostání ve dvou velikostech o průměru 22 a 26 cm, překrásně vyniknou například všechny kvetoucí rostliny. Především pak květináč větší velikosti se rovněž výborně hodí ke kombinaci různých druhů trvalek v jedné nádobě. Zde je ale jen potřeba přihlížet k tomu, aby kombinované rostliny měly stejné nároky na umístění, zálivku a živiny. Jen tak vám totiž budou moci přinášet radost po celou sezónu.

Klepněte pro větší obrázek

Nádherné kombinace dosáhnete například sesazením bílých kopretin se žlutými sanvitaliemi a modrými zvonky – takto vytvoříte pestrobarevnou směs květů na malém prostoru. Podobným způsobem  si můžete vytvořit dokonce i malou  bylinkovou  zahrádku: jednoduše společně zasaďte do jednoho květináče tymián a saturejku nebo šalvej s oregánem.

Klepněte pro větší obrázek

COMPO SANA 2 v 1 se také skvěle hodí  pro přesazování pokojových rostlin a i bez dalšího obalu může být ozdobou vašeho domova. Pokojové rostliny by se měly přesazovat každé dva roky nebo pokud kořeny zcela prorostou prostor květináče. Nový květináč prProdlužující se dny a prozpěvující si ptáci snad  v každém z nás na jaře probouzejí opět chuť do práce na zahradě a neodolatelnou touhu si  po zimě opět zkrášlit naše balkony a terasy. Při této činnosti se  lidské fantazii meze nekladou. Rostliny různých druhů, barev a velikostí se mohou skvěle doplňovat a společně  tak vytvářet  překrásné kombinace.

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Mysleli jste si, že letos houby možná vůbec neporostou? Pak budete překvapeni. V posledních dnech nosí houbaři domů plné košíky. Zjistili jsme pro vás, kde aktuálně houby rostou a jaké. Mrkněte se na galerii úlovků ze sezóny 2019.

28.  5.  2019 |
Samosběr jahod 2019: Kde si nasbírat jahody a ušetřit? Přehled míst v celé ČR

Samosběr jahod 2019: Kde si nasbírat jahody a…

Milujete čerstvé jahody? Pokud člověk nemá zahradu a nechce jahody kupovat v obchodě, nabízí se samosběr jahod. Přinášíme vám přehled míst v jednotlivých krajích České republiky, kde si můžete nasbírat jahody.

12.  6.  2019 |
Mšice a boj proti nim

Mšice a boj proti nim

Mšice jsou nejčastěji se vyskytujícím škůdcem, který napadá téměř jakýkoliv rostlinný druh. Překvapit vás mohou nejen na zahradě, ale i v bytě. Z rostlin sají šťávu, tím je připravují o živiny a oslabují je, navíc se velmi rychle množí. Když už se na rostlinách objeví, je proto nutné urychleně zakročit. Jak je poznáte a jak s nimi bojovat?

28.  5.  2019 |
Božská levandule: Podívejte se, na co všechno ji můžete využít

Božská levandule: Podívejte se, na co všechno…

Kdo by ji neznal. Levandule vás uchvátí nezaměnitelnou vůní i krásou drobných fialových kvítků, které se hodí k výrobě různých dekorací, kosmetických přípravků, ale i k přípravě pochutin. Podívejte se do naší velké fotogalerie a inspirujte se!

19.  6.  2019 |
Jak zaštipovat rajčata? Jednoduchý návod pro začátečníky

Jak zaštipovat rajčata? Jednoduchý návod pro …

Zaštipování rajčat je jednoduché, přesto byste ho ale neměli podceňovat. Pokud ho totiž uděláte správně, máte velkou šanci na kvalitní úrodu.

4.  6.  2019 |