vytisknout velikost písma Pohodlný zahradní nábytek na Vetroshop.cz

Pohodlný zahradní nábytek na Vetroshop.cz

(Inzerce) Zahradní nábytek, stany či zahradní houpačky jsou prostředkem k tomu, abyste si Vy i celá Vaše rodina užili teplé měsíce na čerstvém vzduchu. A internetový obchod Vetroshop.cz je zase prostředek k tomu, abyste si tyto výrobky pořídili v té nejvyšší kvalitě.

Léto se pomalu blíží a pro ty, kteří mají zahradu, tak nastává období strávené převážně mimo čtyři stěny. I venku byste se ovšem měli cítit maximálně pohodlně. A právě proto je důležité pořídit si komfortní zahradní nábytek a další vybavení, které Vám dokáže letní měsíce strávené na zahradě ještě více zpříjemnit, ať už se zde chcete bavit, nebo odpočívat. 

Pestrý sortiment zahradního nábytku

V prvé řadě si budete chtít jistě pořídit zahradní stůl, okolo kterého se bude odehrávat veškerý život od her až po venkovní obědy. Zahradní stoly lze pořídit v mnoha tvarech a rozměrech. Samozřejmě je nutné zvážit, zda investujete do zahradního stolu dřevěného, nebo kovového.

Co by však byl stůl bez zahradních židlí a křesel. Zde je nutné myslet zejména na pohodlí své i svých blízkých. Zahradní křesla a zahradní židle jsou obvykle vyrobeny z kovu či ze dřeva, nicméně mezi oblíbené výrobky patří také plastová zahradní křesla.

Nemůžeme ale zapomenout ani na pohodlné zahradní lavičky, které umožňují důkladný odpočinek na sluníčku. Zahradní lavičky lze ovšem využít nejen na rodinných zahradách, ale tak ve veřejných prostorech. 

Zahradní stany a houpačky

Zahradní nábytek nicméně není jedinou možností, jak podpořit své venkovní aktivity. Sluneční žár totiž může být také velmi nepříjemný a pak se dostávají do hry zahradní stany, které Vás pochopitelně ochrání i před kapkami deště.

Klepněte pro větší obrázek

Léto znamená výjimečné období zejména pro mladší ročníky. A dítěti udělá máloco větší radost než zahradní houpačka. Co si však budeme nalhávat, i dospělí se rádi vrátí do dětských let, zahradní houpačky jsou tedy určeny pro všechny. Bavte se tedy s celou rodinou!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |