vytisknout velikost písma Pohodlný zahradní nábytek na Vetroshop.cz

Pohodlný zahradní nábytek na Vetroshop.cz

(Inzerce) Zahradní nábytek, stany či zahradní houpačky jsou prostředkem k tomu, abyste si Vy i celá Vaše rodina užili teplé měsíce na čerstvém vzduchu. A internetový obchod Vetroshop.cz je zase prostředek k tomu, abyste si tyto výrobky pořídili v té nejvyšší kvalitě.

Léto se pomalu blíží a pro ty, kteří mají zahradu, tak nastává období strávené převážně mimo čtyři stěny. I venku byste se ovšem měli cítit maximálně pohodlně. A právě proto je důležité pořídit si komfortní zahradní nábytek a další vybavení, které Vám dokáže letní měsíce strávené na zahradě ještě více zpříjemnit, ať už se zde chcete bavit, nebo odpočívat. 

Pestrý sortiment zahradního nábytku

V prvé řadě si budete chtít jistě pořídit zahradní stůl, okolo kterého se bude odehrávat veškerý život od her až po venkovní obědy. Zahradní stoly lze pořídit v mnoha tvarech a rozměrech. Samozřejmě je nutné zvážit, zda investujete do zahradního stolu dřevěného, nebo kovového.

Co by však byl stůl bez zahradních židlí a křesel. Zde je nutné myslet zejména na pohodlí své i svých blízkých. Zahradní křesla a zahradní židle jsou obvykle vyrobeny z kovu či ze dřeva, nicméně mezi oblíbené výrobky patří také plastová zahradní křesla.

Nemůžeme ale zapomenout ani na pohodlné zahradní lavičky, které umožňují důkladný odpočinek na sluníčku. Zahradní lavičky lze ovšem využít nejen na rodinných zahradách, ale tak ve veřejných prostorech. 

Zahradní stany a houpačky

Zahradní nábytek nicméně není jedinou možností, jak podpořit své venkovní aktivity. Sluneční žár totiž může být také velmi nepříjemný a pak se dostávají do hry zahradní stany, které Vás pochopitelně ochrání i před kapkami deště.

Klepněte pro větší obrázek

Léto znamená výjimečné období zejména pro mladší ročníky. A dítěti udělá máloco větší radost než zahradní houpačka. Co si však budeme nalhávat, i dospělí se rádi vrátí do dětských let, zahradní houpačky jsou tedy určeny pro všechny. Bavte se tedy s celou rodinou!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Připravte si domácí pickles, je to dobrota plná vitaminů. Recept pro začátečníky

Připravte si domácí pickles, je to dobrota pl…

Jestli vám zbylo pár posledních vlastnoručně vypěstovaných kousků zeleniny a vy už nevíte, jak je zpracovat, vyzkoušejte pickles. Kvašená zelenina vám během zimních dnů dodá pořádnou dávku vitaminů. Využít můžete květák, zelí, mrkev, červenou řepu, prostě cokoliv.

5.  11.  2019 |
Květiny na hrob: Čím ho osázet a co vypadá hezky po celý rok?

Květiny na hrob: Čím ho osázet a co vypadá he…

Už zítra jsou tu Dušičky. Svátek, kdy vzpomínáme na naše zemřelé blízké a zdobíme místo jejich posledního odpočinku. Jaké květiny ale vybrat, aby vydržely nejhezčí co nejdéle? Poradíme vám.

1.  11.  2019 |
Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: Nadvládu šedé rozbíjí mozaika i patchwork

Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: …

Obklady se v domácnosti nemění příliš často, jejich vzhled je tak třeba vybírat skutečně důkladně. Co nás v obchodech aktuálně zaujalo?

6.  11.  2019 |
Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vydrží vám až do další sklizně

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vyd…

Máte doma sklizené ořechy a přemýšlíte, co s nimi udělat? Uložte je způsobem, jakým to dělaly naše babičky. Jen tak budete mít jistotu, že vám nežluknou ani nezplesniví. Prozradíme vám, jak zajistit, aby stále chutnaly jako čerstvé.

9.  11.  2019 |
Jak vyrobit léčivý sirup a mast z rýmovníku

Jak vyrobit léčivý sirup a mast z rýmovníku

Sezóna chřipek a nachlazení je v plném proudu. Rýmě a kašli unikne jen málokdo z nás. Není ale nutné vše řešit jen prášky a předraženými přípravky z lékárny. Nepříjemné příznaky pomůže zmírnit třeba rýmovník. Máme pro vás návod, jak si z něj doma vyrobit sirup a mast.

22.  1.  2019 |