vytisknout velikost písma Oživte svůj domov snadno a rychle!

Léto kromě radovánek vybízí i k renovaci domu, vnitřního i venkovního nábytku a zahradních staveb.
Oživte svůj domov snadno a rychle!

Slunce totiž odhaluje řadu nedostatků jako je oprýskaný a omšelý vzhled okenních nebo dveřních rámů nebo vybledlá barva zahradního nábytku. Tyto nedokonalosti ale můžete snadno odstranit pomocí speciální nátěrové hmoty určené pro obnovování starých nátěrů. 

Právě vhodně zvolená nátěrová hmota dokáže hotové zázraky, starým věcem vrátí lesk a dodá jim punc novoty. Jelikož se některé výrobky, které zdobí váš domov či zahradu, vyrábí z více materiálů, volte univerzální barvy. Žhavou jedničkou je v tomto případě výrobek ETERNAL mat Revital, hedvábně matná univerzální vodou ředitelná akrylátová barva vhodná pro různé podklady. 

ETERNAL mat Revital můžete aplikovat na veškeré dřevěné výrobky, kovové podklady s antikorozním nátěrem, na dřevovláknové a dřevotřískové desky, sádrokarton, nepochozí beton a některé plasty (například houževnaté i tvrdé PVC, ABS, tvrzený polystyren, umakart).

Klepněte pro větší obrázek

Vhodný i na dětské hračky

Vzhledem ke své velmi dobré přilnavosti na staré syntetické a olejové nátěry je vhodný k obnovování starých nátěrů. Další jeho neocenitelnou vlastností je velmi dobrá kryvost, výborný rozliv a rychlé zasychání. Jeho další skvělou vlastností je nedolepování. Můžete ho tedy aplikovat na okenní rámy a křídla, dveře, dveřní zárubně, aniž by došlo k jejich slepení, nebo na tělesa ústředního topení. Nátěrovou hmotu můžete nanést i na dřevěné, kovové a plastové židle, police, lavičky, klepadla na koberce nebo zařízení dětských hřišť. Dobrou zprávou je, že barvou můžete natírat i dřevěné nebo plastové hračky svých dětí. Výrobek má certifikaci na Bezpečnost hraček.

Klepněte pro větší obrázek

Ať už budete natírat zahradní nábytek, okenní rámy nebo židle, nezapomeňte jejich povrch důkladně očistit a odmastit. Zbavíte se tak prachu, mechanických nečistot a případných zbytků uvolněných starých nátěrů. ETERNAL mat Revital nanášejte ve dvou až třech vrstvách dle požadované tloušťky, v časovém rozmezí min. 2 hodin (20 °C). Při nižší teplotě a vyšší relativní vlhkosti je nezbytné časové rozmezí prodloužit, a to i u silně savých podkladů.

ETERNAL mat Revital je k dostání v několika barevných provedeních. Pro více informací navštivte stránky https://www.barvy-eternal.cz.

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Jak pěstovat kanadské borůvky: 7 chyb, které nesmíte dělat

Jak pěstovat kanadské borůvky: 7 chyb, které …

Kanadské borůvky patří k jedněm z nejoblíbenějších druhů drobného ovoce, které si můžete vypěstovat na zahradě, ale i v květináči na balkoně. Aby rostliny bohatě plodily, potřebují zajistit specifické pěstební podmínky a vhodnou péči.

24.  7.  2021 |
Kateřina Hradová
Pěstování
Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Po vydatných deštích, které v posledních dnech zalily Česko, houby konečně rostou, i když samozřejmě zdaleka ne všude. Podle mykologů se ale v nadcházejícím období můžeme těšit na pořádnou nadílku. Kam tedy v Česku vyrazit na houby, kde vás čekají nejlepší úlovky? V textu najdete tipy kraj po kraji.

13.  7.  2021 |
Lenka Chvostová
Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typické pro satan, hořčák a další houby?

Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typi…

V lese se na vás smějí hřiby jak z učebnice, verdikt zkušeného houbaře však vzápětí vaše nadšení pošle pod bod mrazu. Jsou to hořčáky. Stačí jeden kousek a máte zkaženou celou smaženici. V tom lepším případě. Po konzumaci jedovatých hřibů si můžete způsobit zdravotní potíže. Jak tyto hřiby rozeznat od praváků?

28.  7.  2021 |
Markéta Žídková
Hřib žlučníkHřib satanNejedlé hřibyJedovaté hřibyHouby
Tajemná měsíčnice uzdraví srdce i mozek. V přírodě ji ale nesbírejte

Tajemná měsíčnice uzdraví srdce i mozek. V př…

Asi metr vysoká bylina vykvétá na jaře a v brzkém létě a omamně voní. Nejvíc pozornosti si ale zaslouží na podzim, kdy její tobolky získají vzhled stříbrných penízků, které září podzimním pošmournem. Tehdy je nepřehlédnutelná.

23.  7.  2021 |
Lucie Kořistová
Měsíčnice vytrvalá
Zelené hnojení: Co to je a jak jej využít pro bohatou úrodu

Zelené hnojení: Co to je a jak jej využít pro…

Co se skrývá pod názvem zelené hnojení? Jedná se o organické hnojení, kdy se do půdy zapravují určité druhy rostlin, aby zeminu obohatily o živiny, a zlepšily tak její úrodnost. Doporučíme vám, které rostliny pro zelené hnojení pěstovat, jak správně postupovat a jaké zvolit načasování.

17.  7.  2021 |
Kateřina Hradová
Pěstování