vytisknout velikost písma Novinka: foukač AccuJet 18-Li pro rychlý úklid kolem domu

Společnost Gardena představila novinku, univerzální foukač AccuJet 18-Li, který vznikl s cílem zredukovat zdlouhavé, namáhavé hrabání listí a zametání nečistot ze zahrady i okolí domu. 

Tento výrobek váží méně než dva kilogramy a díky svým kompaktním rozměrům nezabírá moc místa, takže člověk ho může mít, na rozdíl od klasických zahradních foukačů, vždy po ruce – podobně jako třeba koště nebo hrábě.

Usnadní a zrychlí vaši práci

Je určen ke každodenní práci, čemuž odpovídá jeho design i technické parametry. O dostatečnou výkonnost se stará elektrický motor s akumulátorovým pohonem, který má oproti benzinovým motorům hned několik výhod.

V první řadě je lehčí a tišší, což oceníte nejen vy, ale především vaši sousedé. Nemusíte se starat o skladování benzinu, odpadají neekologické emise a rozsah práce nelimituje délka elektrického kabelu.

Klepněte pro větší obrázek

Technické parametry:

  • hmotnost: 1,75 kg;
  • napětí akumulátoru: 18 V;
  • kapacita baterie: 1,6 Ah;
  • rychlost foukání: 190 km/h;
  • typ baterie: lithium-iontový akumulátor.

Co dokáže na jeden zátah

Foukač na jedno rychlé nabití vyčistí plochu větší než dvě stě padesát metrů čtverečních, což vám umožní například odstranit nepořádek z terasy, příjezdové cesty, garáže i ze dvora. Vyměnitelný lithium-iontový akumulátor bez paměťového efektu je použitelný na celou řadu dalších výrobků značky Gardena.

Práce s foukačem AccuJet 18-Li nevyžaduje žádné složité přípravy, pokud je akumulátor nabitý, můžete stiskem jediného tlačítka hned začít uklízet. Vzhledem k optimálnímu vyvážení a nízké hmotnosti se drží pouze v jedné ruce.

To je možné i díky tomu, že stroj je zkonstruován tak, aby proud vzduchu vycházející z trubky nezpůsoboval žádnou nepříjemnou rotaci. Snadnou manipulaci zajišťuje i ergonomická rukojeť s měkkými prvky. Doporučená maloobchodní cena Gardena univerzálního foukače je 2 890 Kč s DPH.

Foto: Gardena

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Na výlet do Velké Británie: Nechte se inspirovat útulným bydlením v cottage stylu

Na výlet do Velké Británie: Nechte se inspiro…

Také vás při sledování filmů z anglického venkova vždy zaujme styl bydlení nazývaný English cottage? Útulné, kamenné domky s doškovými střechami, elegantní interiéry s klasickým nábytkem z tmavého masivu, dělená okna, kvalitní textilie často s rostlinnými či vzorovanými motivy, husté koberce a v neposlední řadě krb. Pokochejte se fotkami takovýchto britských stavení a nechte se jimi inspirovat.

15.  9.  2023 |
Kateřina Hradová
Bydlení
Víte, jak úspěšně pěstovat vřes na zahradě nebo v truhlíku na balkoně?

Víte, jak úspěšně pěstovat vřes na zahradě ne…

Vřesy rozkvétají mezi posledními rostlinami od konce léta do pozdního podzimu. Ozdobí truhlíky, zahradu a doplní i podzimní aranžmá. Co všechno potřebuje vřes na zahradě i v truhlíku a jak založit nové vřesoviště?

19.  9.  2023 |
Irena Forejtová
Okrasná zahrada
Němý sluha může vypadat různě: Inspirujte se, který se hodí k vám domů

Němý sluha může vypadat různě: Inspirujte se,…

Němý sluha je označení, které dostal jednoduchý a praktický odkládací stojan, který využijete na odkládání různého oblečení, bot, klobouků a dalších doplňků. Může ale vypadat různě.

13.  8.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
DIY
Chcete ovládnout umění topiari? Naučíme vás, jak tvarovat stálezelené keře

Chcete ovládnout umění topiari? Naučíme vás, …

Topiari, tedy umělecky tvarované keře, mohou mít tvar koule, kužele, spirály, nebo dokonce roztomilých zvířat či postav. Ač na první pohled vypadají velkolepě, se základními triky se můžete do tvarování dřevin pustit i vy. Jak na to? Ukážeme vám postupy, které dříve znali jen zámečtí zahradníci.

17.  9.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
Topiari
Jak ochránit úrodu před ptáky a hmyzem? Zkuste tyto tipy z Pinterestu!

Jak ochránit úrodu před ptáky a hmyzem? Zkust…

Bobulovité plody, jako je aronie, réva, zimolez, borůvky či muchovník, ale třeba i sladké hrušky a obyčejná rajčata, je potřeba při dozrávání ochránit před ptáky i hmyzem, kteří si na plodech také rádi pochutnají. Škodí i včely a vosy: naruší slupku plodů a ty pak začnou hnít. Jak tedy ochránit úrodu, aby pro pěstitele něco zbylo?

29.  8.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
Ochrana před škůdci