vytisknout velikost písma Nová aku vrtačka AutoSense Black+Decker – inteligentní a sexy!

Poměrně nedávno představila značka Black + Decker na českém trhu další novinku – aku vrtačku AutoSense. Nevěříte tomu, že aku vrtačka může být inteligentní a myslet při práci za vás? Může. A ještě k tomu skvěle vypadá.
Nová aku vrtačka AutoSense Black+Decker – inteligentní a sexy!

Aku vrtačka AutoSense využívá nejnovější moderní technologie AutoSelect a AutoSense. Můžete s ní vrtat do dřeva i kovu a používat jí pro všechny šroubovací úkony. Technologie AutoSelect vám velmi usnadní práci v dílně. Díky ní můžete využít při práci intuitivní spínač pro aktivaci režimu vrtání či šroubování.Technologie AutoSense je aktivována při režimu šroubování. A pomáhá šroubovat vruty a šrouby přesně a bez zbytečné námahy.

Jak tedy tato inteligentní aku vrtačka pracuje? Zabudovaná elektronika si sama podle průměru, délky a odporu vrutu nastaví optimální rychlost otáček, krouticí moment a další potřebné parametry. Pokud začínáte s touto aku vrtačkou pracovat, začátek je vždy stejný. Stačí vám jen zvolit ikonu vrtání či šroubování, která je umístněna na horní části vrtačky a to je vše. Více se o ní nemusíte starat.

Klepněte pro větší obrázek

Postará se o sebe sama tak, aby vždy dosáhla stoprocentního výsledku. V případě, že vrut vykazuje větší odpor (hlavička vrutu se již maximálně přiblížila k materiálu) elektronika aku šroubováku AutoSense začne otáčet sklíčidlem jen o jednu čtvrtinu závitu. Proto se nemůže stát, že by vrut zůstal nezašroubovaný nad materiálen, nebo že by zdeformoval vrchní plochu materiálu a zůstal několik milimetrů pod ní.

Jedno objímkové sklíčidlo umožňuje upnout vrtací nástroje až do průměru stopky 10mm. Aku vrtačka AutoSense je vybavena Lithium-iontovou baterií, jež poskytuje delší dobu chodu na jedno nabití a LED osvětlením, které osvětluje pracovní plochu při jejím používání.

Aku vrtačku AutoSense můžete koupit ve dvou verzích - pod označením ASD14K 14,4V a ASD18K - 18V a to bud ve verzi s jednou nebo se dvěma bateriemi.

Více informací o této novince, ale i o ostatních produktech Black + Decker najdete na www.blackanddecker.cz

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |