vytisknout velikost písma Neváhejte a poraďte se s odborníky na webu Dáma.cz

Neváhejte a poraďte se s odborníky na webu Dáma.cz

Máte nějaký zdravotní nebo estetický problém, potřebujete řešit partnerské problémy nebo problémy v sexu?

Chcete na sobě něco změnit a nevíte si rady? Zeptejte se našich odborníků.

Již dlouhou dobu na webu Dáma.cz provozujeme Poradny, v nichž pomáhají naši odborníci. Vyzkoušejte je, zeptejte se.

Klepněte pro větší obrázek

Sexuologická poradna: Tým odborníků pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana se pokusí odpovědět na každý dotaz z oblasti sexu. Motto naší poradny zní: Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

Kosmetická a vizážistická poradna: Jak správně pečovat o svou pleť, vlasy a tělo poradí Hana Pekhartová, vizážistka a profesionální kosmetická poradkyně.

Plastická chirurgie Doc. Měšťáka: V poradně Plastická chirurgie na vaše dotazy odpovídají tři přední odborníci s dlouholetými zkušenostmi – Doc. MUDr. Jan Měšťák, Csc., MUDr. Libor Kment a MUDr. Karel Urban.

Oční poradna: Pokud máte jakékoliv problémy se zrakem, neváhejte se zeptat našich lékařů. V poradně odpovídá prim. MUDr. Petr Novák působící na pražské Homolce a Refrakčním centru Praha.

Klienty MUDr. Nováka byli mj. i Jiří Menzel, Věra Chytilová, Michal Horáček, Bára Nesvadbová, Miloš Forman nebo Lucie Borhyová.

Dalším chirurgem s vysokou erudicí je MUDr. Sylva Procházková, která se věnuje refrakční chirurgii. Jako mikrochirurg se zaměřením na chirurgii předního segmentu oka provedla přes devět tisíc operací šedého zákalu a řadu transplantací rohovek.

Další poradny na webu Dáma.cz:

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |