vytisknout velikost písma Nejkrásnější koupelnové skříňky pod umyvadlo. Kterou byste si pořídili?

Zařizujete nebo rekonstruujete koupelnu? Pak budete určitě řešit i umístění umyvadla. Možností je spousta. Inspirujte se v naší galerii.

Ráno se nad ním probouzíme, večerními očistnými rituály u něj zakončujeme den. Slouží nám k mytí rukou, oplachování obličeje, čištění zubů. Umyvadlo zkrátka nemůže chybět ani v té nejmenší koupelně. Ať už je to obyčejné keramické, akrylátové, skleněné nebo třeba z přírodního či umělého kamene.

Umístěné ale může být různě. Záleží na tom, kolik volného místa je k dispozici, na vkusu majitele bytu či domu i na stylu, ve kterém je koupelna vybavena. Podstatné je ohlídat si jen, aby bylo přibližně ve výšce pětaosmdesáti až devadesáti centimetrů.

Úložné prostory v koupelně jsou velmi důležité. Díky nim můžete mít všechno potřebné stále při ruce. Víte ale, jak koupelnový nábytek správně vybrat? Podívejte se na video:

V obchodech se dá samozřejmě pořídit nepřeberné množství již hotových skříněk, poliček a podstavců. Ti kreativnější ale klidně mohou popustit uzdu  fantazii a využít k výrobě skříňky pod umyvadlo třeba vyřazený nábytek nebo starý stolek od šicího stroje.

Důležité je především včas se rozhodnout, jak bude umyvadlo nakonec umístěno. Zda bude zavěšené na stěně, zapuštěné, nebo volně umístěné na desce. Právě ta poslední varianta poskytuje nejvíce volného prostoru pro ty, kteří preferují moderní a netradiční vzhled.

Pokud stále ještě nevíte, které z variant byste nejraději dali přednost, podívejte se do naší galerie. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali několik desítek fotografií umyvadlových skříněk z celého světa.

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Kaki: Jak je pěstovat a jak je jíst

Kaki: Jak je pěstovat a jak je jíst

Zářivě oranžové plody někteří milují, jiní je nemusí. Výrazně sladká chuť se projeví až u přezrálých plodů, které však v obchodech nedostanete. Příznivci hurmi kaki si je však mohou vypěstovat i doma.

13.  2.  2018 |
Jak si vypěstovat vlastní papriky? Je čas zasít semínka

Jak si vypěstovat vlastní papriky? Je čas zas…

I když venkovní teplota stále padá pod nulu a za okny často poletuje sníh, je právě teď v únoru nejvhodnější doba na to pustit se do pěstování téhle chutné zeleniny. Poradíme vám, jak si vlastní sazeničky vypěstovat ze semínek.

6.  2.  2018 |
Jak vypadá bršlice. Plevel, který zahrádkáři nenávidí a vegetariáni milují

Jak vypadá bršlice. Plevel, který zahrádkáři …

Každý zahrádkář zná tento úporný plevel a nejeden s ním bojuje celá léta. Lze se bršlice zbavit a je opravdu tak nebezpečná, jak se obecně tvrdí?

18.  2.  2018 |
Voděnka – nenáročná pokojovka, která si zaslouží pozornost

Voděnka – nenáročná pokojovka, která si zaslo…

Kdysi patřila k běžné květinové výzdobě oken městských činžáků, venkovských stavení a nechyběla ani v kancelářích. Většinou se o ni nikdo moc nestaral, a přece rostla jako z vody. Inu, voděnka.

11.  2.  2018 |
Jak levně a rychle vyčistit stříbro

Jak levně a rychle vyčistit stříbro

Pokud jste si, stejně jako já, oblíbili spíše stříbro než zlato, všimli jste si už určitě, že tyto řetízky, náramky a prstýnky po čase nevypadají tak pěkně, jako když byly nové. Zmatní a začnou černat. Pokud ale víte jak na to, můžete je doma snadno vyčistit a původní lesk jim rychle vrátit. Všechno, co k tomu budete potřebovat, najdete doma.

9.  2.  2018 |