vytisknout velikost písma Nejkrásnější koupelnové skříňky pod umyvadlo. Kterou byste si pořídili?

Zařizujete nebo rekonstruujete koupelnu? Pak budete určitě řešit i umístění umyvadla. Možností je spousta. Inspirujte se v naší galerii.

Ráno se nad ním probouzíme, večerními očistnými rituály u něj zakončujeme den. Slouží nám k mytí rukou, oplachování obličeje, čištění zubů. Umyvadlo zkrátka nemůže chybět ani v té nejmenší koupelně. Ať už je to obyčejné keramické, akrylátové, skleněné nebo třeba z přírodního či umělého kamene.

Umístěné ale může být různě. Záleží na tom, kolik volného místa je k dispozici, na vkusu majitele bytu či domu i na stylu, ve kterém je koupelna vybavena. Podstatné je ohlídat si jen, aby bylo přibližně ve výšce pětaosmdesáti až devadesáti centimetrů.

Úložné prostory v koupelně jsou velmi důležité. Díky nim můžete mít všechno potřebné stále při ruce. Víte ale, jak koupelnový nábytek správně vybrat? Podívejte se na video:

V obchodech se dá samozřejmě pořídit nepřeberné množství již hotových skříněk, poliček a podstavců. Ti kreativnější ale klidně mohou popustit uzdu  fantazii a využít k výrobě skříňky pod umyvadlo třeba vyřazený nábytek nebo starý stolek od šicího stroje.

Důležité je především včas se rozhodnout, jak bude umyvadlo nakonec umístěno. Zda bude zavěšené na stěně, zapuštěné, nebo volně umístěné na desce. Právě ta poslední varianta poskytuje nejvíce volného prostoru pro ty, kteří preferují moderní a netradiční vzhled.

Pokud stále ještě nevíte, které z variant byste nejraději dali přednost, podívejte se do naší galerie. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali několik desítek fotografií umyvadlových skříněk z celého světa.

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami.

6.  12.  2017 |
Nezapomeňte si nastříhat barborky!

Nezapomeňte si nastříhat barborky!

Se svátkem Barbory, který připadá na čtvrtý prosinec, je spojen starý lidový zvyk. S pomocí v tento den natrhaných větviček, označovaných na památku panny a mučednice jako barborky, si svobodná dívka může předpovědět svatbu.

4.  12.  2017 |
Studený porcelán: Jak vyrobit ozdoby na stromeček ze škrobu a jedlé sody

Studený porcelán: Jak vyrobit ozdoby na strom…

Hmota, které se říká studený porcelán, je lehká, tvárná, skvěle vypadá, a co je nejdůležitější, připravíte ji doma za pár korun. Vyzkoušejte to! Vyrobte si z ní třeba nové vánoční ozdoby. Našli jsme pro vás návod na jejich výrobu.

9.  12.  2017 |
Vánoce 2017: Jaké jsou aktuální trendy? Podívejte se v galerii!

Vánoce 2017: Jaké jsou aktuální trendy? Podív…

Chcete být "in" a zajímají vás aktuální trendy ve vánoční výzdobě? Letos jim vévodí fialová, bílá a přírodní materiály. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali více než sedmdesát fotografií dekorací v modních barvách.

29.  11.  2017 |
Ardisia nahradí vánoční stromek. Nezabere místo a nemusíte řešit jehličí

Ardisia nahradí vánoční stromek. Nezabere mís…

Chcete si užít vánoční náladu bez opadaného jehličí? Máte doma málo místa? Pořiďte si vánoční stromek, který ani nemusíte zdobit.

3.  12.  2017 |