vytisknout velikost písma Nejkrásnější koupelnové skříňky pod umyvadlo. Kterou byste si pořídili?

Zařizujete nebo rekonstruujete koupelnu? Pak budete určitě řešit i umístění umyvadla. Možností je spousta. Inspirujte se v naší galerii.

Ráno se nad ním probouzíme, večerními očistnými rituály u něj zakončujeme den. Slouží nám k mytí rukou, oplachování obličeje, čištění zubů. Umyvadlo zkrátka nemůže chybět ani v té nejmenší koupelně. Ať už je to obyčejné keramické, akrylátové, skleněné nebo třeba z přírodního či umělého kamene.

Umístěné ale může být různě. Záleží na tom, kolik volného místa je k dispozici, na vkusu majitele bytu či domu i na stylu, ve kterém je koupelna vybavena. Podstatné je ohlídat si jen, aby bylo přibližně ve výšce pětaosmdesáti až devadesáti centimetrů.

Úložné prostory v koupelně jsou velmi důležité. Díky nim můžete mít všechno potřebné stále při ruce. Víte ale, jak koupelnový nábytek správně vybrat? Podívejte se na video:

V obchodech se dá samozřejmě pořídit nepřeberné množství již hotových skříněk, poliček a podstavců. Ti kreativnější ale klidně mohou popustit uzdu  fantazii a využít k výrobě skříňky pod umyvadlo třeba vyřazený nábytek nebo starý stolek od šicího stroje.

Důležité je především včas se rozhodnout, jak bude umyvadlo nakonec umístěno. Zda bude zavěšené na stěně, zapuštěné, nebo volně umístěné na desce. Právě ta poslední varianta poskytuje nejvíce volného prostoru pro ty, kteří preferují moderní a netradiční vzhled.

Pokud stále ještě nevíte, které z variant byste nejraději dali přednost, podívejte se do naší galerie. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali několik desítek fotografií umyvadlových skříněk z celého světa.

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Venkovní květináče a truhlíky: Jak je vybrat a kde sehnat ty nejhezčí?

Venkovní květináče a truhlíky: Jak je vybrat …

Chystáte se sázet či přesazovat rostliny? Na to obvykle potřebujeme nové květináče a truhlíky. Na těch z loňska se podepsaly počasí a povětrnostní vlivy. Zjistili jsme proto pro vás, jaké výrobky se právě dají v obchodech sehnat a za kolik. Podívejte se do naší fotogalerie venkovních i interiérových květináčů.

13.  4.  2018 |
Předjarní ochrana ovocných stromů

Předjarní ochrana ovocných stromů

Chcete-li sklidit kvalitní ovoce a zajistit si bohatou sklizeň, je třeba věnovat pozornost předjarní ochraně ovocných stromů. Zaměřte se na jádroviny a peckoviny, ale také na keře drobného ovoce.

3.  4.  2018 |
Předzahrádka, kterou vám bude každý závidět. Inspirujte se ve fotogalerii

Předzahrádka, kterou vám bude každý závidět. …

Předzahrádka má dotvářet estetický rámec a zdůraznit vstup do domu. Kromě toho předzahrádka plní izolační, dekorativní a reprezentační funkci. Naše rady vám pomohou osázet ji tak, aby nedala mnoho práce.

12.  4.  2018 |
Rakytník řešetlákový: Největší chyby při pěstování

Rakytník řešetlákový: Největší chyby při pěst…

Rakytník má neuvěřitelně kyselé plody – to proto, že obsahuje obrovské množství vitamínu C. Ještě tento zázračný keř v zahradě nemáte?

30.  6.  2017 |
Rajčata sázejte teď: Vše o výsadbě a pěstování

Rajčata sázejte teď: Vše o výsadbě a pěstován…

Že je moc brzo? Kdepak, ve fóliáku rajčata porostou jak z vody a na výsev tyčkových rajčat pro výsadbu po zmrzlých není nač čekat.

6.  4.  2018 |