vytisknout velikost písma Nejkrásnější koupelnové skříňky pod umyvadlo. Kterou byste si pořídili?

Zařizujete nebo rekonstruujete koupelnu? Pak budete určitě řešit i umístění umyvadla. Možností je spousta. Inspirujte se v naší galerii.

Ráno se nad ním probouzíme, večerními očistnými rituály u něj zakončujeme den. Slouží nám k mytí rukou, oplachování obličeje, čištění zubů. Umyvadlo zkrátka nemůže chybět ani v té nejmenší koupelně. Ať už je to obyčejné keramické, akrylátové, skleněné nebo třeba z přírodního či umělého kamene.

Umístěné ale může být různě. Záleží na tom, kolik volného místa je k dispozici, na vkusu majitele bytu či domu i na stylu, ve kterém je koupelna vybavena. Podstatné je ohlídat si jen, aby bylo přibližně ve výšce pětaosmdesáti až devadesáti centimetrů.

Úložné prostory v koupelně jsou velmi důležité. Díky nim můžete mít všechno potřebné stále při ruce. Víte ale, jak koupelnový nábytek správně vybrat? Podívejte se na video:

V obchodech se dá samozřejmě pořídit nepřeberné množství již hotových skříněk, poliček a podstavců. Ti kreativnější ale klidně mohou popustit uzdu  fantazii a využít k výrobě skříňky pod umyvadlo třeba vyřazený nábytek nebo starý stolek od šicího stroje.

Důležité je především včas se rozhodnout, jak bude umyvadlo nakonec umístěno. Zda bude zavěšené na stěně, zapuštěné, nebo volně umístěné na desce. Právě ta poslední varianta poskytuje nejvíce volného prostoru pro ty, kteří preferují moderní a netradiční vzhled.

Pokud stále ještě nevíte, které z variant byste nejraději dali přednost, podívejte se do naší galerie. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali několik desítek fotografií umyvadlových skříněk z celého světa.

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Chcete dobré kyselé zelí? Naložte si je!

Chcete dobré kyselé zelí? Naložte si je!

Vepřo-knedlo-zelo či zelňačka, která spraví chuť po probdělé noci – máte rádi tyto pokrmy? Tak víte, že dobré kyselé zelí je jejich základ. A nejlepší zelí je domácí. Naložte si ho tedy podle následujících rad!

13.  10.  2017 |
Jak se pozná kousnutí od štěnice a jak štěnice vypadá?

Jak se pozná kousnutí od štěnice a jak štěnic…

Pokud jste se probudili s větším či menším množstvím svědivých pupínků na těle a jste si jistí, že to není kopřivka ani komáří štípnutí, máte zřejmě před sebou velký problém. Asi máte doma štěnice. Prozradíme vám, kde se schovávají, jak je poznat a co s nimi dělat.

18.  10.  2017 |
Rakytník řešetlákový: Největší chyby při pěstování

Rakytník řešetlákový: Největší chyby při pěst…

Rakytník má neuvěřitelně kyselé plody – to proto, že obsahuje obrovské množství vitamínu C. Ještě tento zázračný keř v zahradě nemáte?

30.  6.  2017 |
Co s muškáty přes zimu?

Co s muškáty přes zimu?

Muškáty (pelargonie) a jejich zazimování řeší snad každý pěstitel balkonových rostlin. Vypravili jsme se proto pro praktické rady za zkušenou pěstitelkou, paní Valinovou do Budyně nad Ohří.

1.  10.  2017 | | 2 N/A
Jak rozlišit jedovatý žampion od jedlého?

Jak rozlišit jedovatý žampion od jedlého?

Žampion zápašný (odborně Pečárka zápašná) je nejnebezpečnější houbou pro houbaře, protože málokdo čeká, že i žampiony mají své jedovaté zástupce.

3.  9.  2017 |