vytisknout velikost písma Nejkrásnější koupelnové skříňky pod umyvadlo. Kterou byste si pořídili?

Zařizujete nebo rekonstruujete koupelnu? Pak budete určitě řešit i umístění umyvadla. Možností je spousta. Inspirujte se v naší galerii.

Ráno se nad ním probouzíme, večerními očistnými rituály u něj zakončujeme den. Slouží nám k mytí rukou, oplachování obličeje, čištění zubů. Umyvadlo zkrátka nemůže chybět ani v té nejmenší koupelně. Ať už je to obyčejné keramické, akrylátové, skleněné nebo třeba z přírodního či umělého kamene.

Umístěné ale může být různě. Záleží na tom, kolik volného místa je k dispozici, na vkusu majitele bytu či domu i na stylu, ve kterém je koupelna vybavena. Podstatné je ohlídat si jen, aby bylo přibližně ve výšce pětaosmdesáti až devadesáti centimetrů.

Úložné prostory v koupelně jsou velmi důležité. Díky nim můžete mít všechno potřebné stále při ruce. Víte ale, jak koupelnový nábytek správně vybrat? Podívejte se na video:

V obchodech se dá samozřejmě pořídit nepřeberné množství již hotových skříněk, poliček a podstavců. Ti kreativnější ale klidně mohou popustit uzdu  fantazii a využít k výrobě skříňky pod umyvadlo třeba vyřazený nábytek nebo starý stolek od šicího stroje.

Důležité je především včas se rozhodnout, jak bude umyvadlo nakonec umístěno. Zda bude zavěšené na stěně, zapuštěné, nebo volně umístěné na desce. Právě ta poslední varianta poskytuje nejvíce volného prostoru pro ty, kteří preferují moderní a netradiční vzhled.

Pokud stále ještě nevíte, které z variant byste nejraději dali přednost, podívejte se do naší galerie. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali několik desítek fotografií umyvadlových skříněk z celého světa.

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Nejkrásnější podzimní věnce na dveře. Který byste si vybrali?

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Kam s hrnky v kuchyni? Inspirujte se úžasnými nápady!

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Pět nejlepších receptů z cukety naslano i nasladko

Pět nejlepších receptů z cukety naslano i nas…

Cukety se těší velké oblibě, navíc vypěstovat je zvládne i začátečník. Když je velká úroda, co pak s nimi? Tady je pět skvělých receptů.

27.  6.  2018 | | 2 N/A
Jak připravit rybízové víno

Jak připravit rybízové víno

Pokud vám na zahradě roste několik keřů rybízu a letos vás čeká bohatá sklizeň, popřemýšlejte, jak plody zpracovat. Jednu z mnoha variant představuje rybízové víno, které bývá označováno za nejchutnější mezi ovocnými.

3.  7.  2018 |
Hortenzie: Nejčastější chyby v pěstování

Hortenzie: Nejčastější chyby v pěstování

Záhonové i nádobové hortenzie mají podobné nároky. Pokud nekvetou, bývá příčinou pěstitelská chyba. Podívejte se na jejich přehled a zjistěte, co vaší rostlině pomůže.

6.  6.  2018 |
Jak správně provést letní řez ovocných stromů a keřů

Jak správně provést letní řez ovocných stromů…

Prořezáváte ovocné stromy a keře až po sezoně? Tak to je chyba. Letní řez totiž omezuje bujení a podporuje tvorbu květních pupenů, a díky tomu přispívá k bohatší a kvalitnější úrodě. Kdy přesně prořezat jabloně, hrušky, meruňky a další dřeviny, jak postupovat a na co určitě nezapomenout?

11.  7.  2018 |
Jak připravit svatojánský likér: Ořechovice krok za krokem

Jak připravit svatojánský likér: Ořechovice k…

Noc na svatého Jana chápali naši předkové jako magickou. Během ní trhali nezralé ořechy, z nichž připravovali svatojánský likér. Chcete si ho také vyrobit? Ponocovat kvůli tomu nemusíte. Vyzkoušejte náš recept na ořechovku z vodky. Chutnat vám bude, ať už ořechy natrháte kdykoli, a čarovné účinky bude mít také, pokud jí vypijete dostatečné množství.

20.  6.  2018 |