vytisknout velikost písma Mimořádně na podzim představí novinky a trendy oboru veletrh FOR GARDEN

Veletrh FOR GARDEN… aneb mějte tu nejkrásnější zahradu v celé ulici! Plánujete zvelebit svou zahradu?
Mimořádně na podzim představí novinky a trendy oboru veletrh FOR GARDEN

Inspirujte se na veletrhu FOR GARDEN, který vás až překvapí velkým výběrem zahradního nábytku a příslušenství. Veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN se kvůli jarní koronakrizi letos mimořádně koná na podzim, a to ve dnech 22. až 26. září na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Nejvýznamnější firmy v oboru představí nejnovější produkty, nastíní současné i blížící se trendy a poradí všem návštěvníkům, kteří touží zvelebovat nebo budovat své zahrady. 

Výstaviště PVA EXPO PRAHA, které je tradičním dějištěm nejvýznamnějších pražských veletržních akcí včetně veletrhu FOR GARDEN, je plně připraveno zajistit maximální bezpečnost vystavovatelů a návštěvníků podle vládních organizačně-zdravotnických opatření. „Na výstavišti v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním fyzickým kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Na čtrnáctém ročníku FOR GARDEN zaplesá srdce každého milovníka zahradní kultury, domácího kutila i stavitele. Prezentovat se budou prověřené produkty tradičních českých firem, novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zimních zahrad, stavební materiály či nářadí a zahradní technika. Zajímavá bude také nabídka dětských hřišť a sportovišť, různých artiklů a komponentů pro komunální sféru, včetně údržbové techniky a zeleně. Již tradičně se na FOR GARDEN 2020 představí i velká řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Jaké zajímavosti také budou na výstavišti k vidění?

Mezi vystavovateli najdou návštěvníci třeba expozici vypěstovaných okrasných a lesních dřevin a dalších výpěstků tuzemských i zahraničních rostlin od České zemědělské univerzity. Portfolio malé stavební techniky pro zahradní architekturu představí společnost Agrotec, zájemci se mohou seznámit i se zimními zahradami a pergolami od Hobbytecu. Zájemce o estetické doplňky potěší produkty HOLAS Lighting představující trendy v dekorativním osvětlování. Unikátní koncept podzemního plastového sklepa bude možné vidět na expozici Plastove-sklepy.cz. Na veletrhu nebude chybět ani přehlídka zahradních systémů, zavlažování i bezúdržbových materiálů.

Mimořádně podzimní ročník veletrhu FOR GARDEN se bude konat v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Více informací o akci najdete na www.for-garden.cz

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak správně naložit kysané zelí: Pochutnat si na něm můžete už za měsíc

Jak správně naložit kysané zelí: Pochutnat si…

Také tak milujete kysané zelí? Kromě toho, že je chutné, je doslova nabité vitamíny a minerály. A i když se dá koupit v každém obchodě, nad to domácí není. Naložte si ho podle našeho návodu a už nikdy nebudete chtít jiné.

6.  10.  2020 |
Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Za dvě hodiny 700 křemenáčů osikových. Takový úlovek se povedl tento týden dvěma kamarádům na Benešovsku. Je jasné, že houby už zase rostou jak o život, i když samozřejmě ne úplně všude. Kam tedy v Česku vyrazit na houby, kde vás čekají nejlepší úlovky?

10.  9.  2020 |
Jak sušit šípky v sušičce, troubě a na slunci. Plus tipy na správné skladování

Jak sušit šípky v sušičce, troubě a na slunci…

Pokud se poohlížíte po nějakém přírodním produktu na podporu imunity, je šípek tou pravou trefou do černého, protože obsahuje obrovské množství blahodárných látek. Poradíme vám, jak šípky správně sušit, ať už v sušičce, v troubě nebo na slunci, a jak je uchovávat, aby vydržely co nejdéle.

10.  10.  2020 |
Nejkrásnější podzimní dekorace do interiéru i na dveře

Nejkrásnější podzimní dekorace do interiéru i…

Nenechte si zkazit náladu sychravým počasím. Raději využijte dary, které nám podzimní příroda nabízí, a pusťte se do výroby nějaké krásné dekorace. Inspiraci najdete v galerii.

14.  10.  2020 |
Všechno o pěstování hortenzií. Co řešit na zahradě a co na terase?

Všechno o pěstování hortenzií. Co řešit na za…

Pro hortenzie jsou charakteristické velké nádherné květy nejrůznějších barev a typů. Jedna z nejoblíbenějších rostlin vám bude přinášet pouze radost, dokážete-li si s ní poradit. Jak na to?

29.  7.  2020 |