vytisknout velikost písma Malý, ale praktický kus nábytku. Vyberte si vhodný stolek pod televizi

Televizní stolek sice není v místnosti středem pozornosti, při sledování televize se ale pohledu na něj nevyhnete. Proto není radno tento kus nábytku podceňovat. Na trhu se nabízejí stolky v nejrůznějším provedení. Podívejte se do galerie v úvodu článku. 

Pokud budete kupovat nový stolek pod televizi, nejprve se rozhlédněte po nábytku, který už v obývacím pokoji máte, a pokuste se nový kousek nábytku stylově či barevně sladit. TV stolek může mít například stejnou povrchovou úpravu jako konferenční stolek či být z masivu jako jídelní stůl.

Malé pracovní stoly, které se vejdou kamkoliv: Kde a za kolik je pořídit?

Malé pracovní stoly, které se vejdou kamkoliv: Kde a za kolik je pořídit?

 

Otevřené, nebo uzavřené úložné prostory

Moderní domácnosti často nemají jen televizi, ale i další příslušenství, jako jsou herní konzole, audiosystémy či zařízení k ukládání dat. Všechny tyto přístroje mohou být vidět, pokud jsou designové a trendy. V takovém případě se jimi jistě rádi pochlubíte a budete raději, pokud váš TV stolek nabídne dostatek polic.

Možná ale přístroje naopak budete chtít schovat a spolu s nimi například i společenské hry, hračky, knihy či osobní dokumenty… Pokud vyberete správný kus nábytku, stolek pod televizi může posloužit jako docela velký úložný prostor. Na trhu najdete i TV stolky, které nabízejí kombinaci obojího.

Komoda je dokonalý kus nábytku. Tyhle prostě musíte mít. Kde a za kolik je koupíte

Komoda je dokonalý kus nábytku. Tyhle prostě musíte mít. Kde a za kolik je koupíte

Vytvořte si vlastní

Modulový nábytek už dávno nevypadá jako chudý příbuzný. Kombinace různých materiálů nebo možnost zvolit si umístění polic a dvířek zaručuje, že váš TV stolek bude jedinečný. Vyhněte se však příliš výrazným barvám, protože by vás při sledování televize mohly rušit. Na trhu se nabízejí stolky v nejrůznějším provedení. Podívejte se do galerie v úvodu článku. 

Nábytek z bedýnek je levný a sexy. Inspirujte se v galerii, co vše lze vyrobit

Nábytek z bedýnek je levný a sexy. Inspirujte se v galerii, co vše lze vyrobit

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Pozice psa ve spánku prozradí, jak se cítí a zda není nemocný

Pozice psa ve spánku prozradí, jak se cítí a …

Stejně jako lidé i psi spí v různých polohách. Někteří spí nejčastěji na boku, jiní v klubíčku a další zase na zádech s tlapami ve vzduchu. Vypozoruje-li jejich páníček jejich nejoblíbenější polohu, může se toho o svém chlupatém příteli hodně naučit.

2.  8.  2022 |
Lucie Kořistová
Pes
Co sázet v srpnu, abyste ještě letos mohli sklízet zeleninu?

Co sázet v srpnu, abyste ještě letos mohli sk…

Máte pocit, že je v srpnu na sázení zeleniny pozdě? Omyl. Když zasejete nyní, budete mít čerstvou zeleninu z vlastní zahrádky až do prvních mrazíků.

5.  8.  2022 |
Lucie Kořistová
Zelenina
Zavřeniny nejsou zavařeniny. Vyzkoušejte je, ovoce zůstane plné vitaminů

Zavřeniny nejsou zavařeniny. Vyzkoušejte je, …

Máte na zahradě hromadu ovoce, ale marmelád a kompotů už je plná spíž a vám už se nechce nic dělat? Vyzkoušejte zavřeniny.

14.  8.  2022 |
Lucie Kořistová
Zavřeniny
Plata od vajec nevyhazujte! Společně s dětmi z nich vyrobte krásné papírové dekorace

Plata od vajec nevyhazujte! Společně s dětmi …

Také se vám doma postupně hromadí prázdná plata od vajíček? S trochou kreativity z nich společně s dětmi vyrobíte pěkné dekorace. Potřebujete pouze nůžky, barvy a lepidlo!

13.  8.  2022 |
Kateřina Martínková
Vejce
Jak zpracovat rajčata a papriky

Jak zpracovat rajčata a papriky

Rajčat a paprik se někdy urodí tolik, že je v čerstvém stavu nestačíte zkonzumovat. Jak je můžete zpracovat nebo uskladnit, aby vydržely co nejdéle? Usušte je, zamrazte nebo je skliďte ještě zelené a uložte do přepravek. Jak na to?

9.  8.  2022 |
Alena Menclová
Užitečná zahradaÚrodaRecepty