vytisknout velikost písma Malé pracovní stoly, které se vejdou kamkoliv: Kde a za kolik je pořídit?

Homeoffice na první pohled vypadá jako skvělý nápad. Pokud ale máte odvést kvalitní výkon, potřebujete dobré podmínky. Pracujete-li s počítačem, budete potřebovat pořádný pracovní stůl. Podívejte se do galerie v úvodu článku, kde najdete výběr z aktuální nabídky e-shopů.

Doba covidová mění naše životy v mnoha směrech. Hodně lidí tak muselo začít pracovat z domova. Ze začátku to vypadá jako skvělý nápad, můžete si přispat, klidně celý den zůstat v pyžamu a pracovat můžete třeba z gauče… Jenomže postupem času většina lidí zjistí, že z gauče se prostě pracovat nedá a je třeba se k práci pořádně posadit.

Jídelní stůl ale není tím správným místem. Kromě toho, že nemá správnou výšku, musíte práci sklízet kvůli jídlu, případně důležité dokumenty položíte do zbytků omáčky od oběda.

Sestavte si pracovní kout podle svých představ. Našli jsme pro vás ty nejlepší doplňky k psacímu stolu

Sestavte si pracovní kout podle svých představ. Našli jsme pro vás ty nejlepší doplňky k psacímu stolu

Nehleďte jen na design

Jelikož prací trávíte množství času, je samozřejmě důležitější, abyste se cítili co nejpohodlněji. Řešením je pořídit si domů pracovní stůl. Prozkoumali jsme za vás e-shopy a vybrali pracovní stoly, které se vejdou téměř do každé domácnosti, protože jsou malé a praktické.

Než však koupíte ten nejmenší stůl jen proto, že máte doma málo prostoru, zamyslete se nad tím, kolik místa skutečně na práci potřebujete. Musíte si jen otevřít někde počítač, nebo kolem sebe musíte mít rozložené dokumenty? Na stolové desce by navíc mělo zůstat místo i na stolní lampu, abyste na práci viděli...

Při výběru nového kusu nábytku nehleďte jen na velikost a design stolu, ale zejména na jeho funkcionalitu. Kromě pracovní plochy potřebujete i úložný prostor, kam si budete odkládat rozdělanou práci, dokumenty, kancelářské a psací potřeby. Podívejte se do galerie v úvodu článku, kde najdete výběr z aktuální nabídky e-shopů.

Dětský pokoj pro prvňáčka: Jak ho zařídit, aby se mu dobře učilo, hrálo i spalo

Dětský pokoj pro prvňáčka: Jak ho zařídit, aby se mu dobře učilo, hrálo i spalo

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Nejlepší houbařské lokality v Česku: Kde vždy rostou?

Nejlepší houbařské lokality v Česku: Kde vždy…

Je to k vzteku, když slyšíte, jak rostou houby, a pak se vrátíte z lesa s prázdnou. Kam vyrazit?

5.  9.  2021 |
Markéta Žídková
Houby
Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Díky vydatným dešťům, které v posledních dnech zalily Česko, a také příznivým teplotám, houby znovu pomalu začínají růst, i když samozřejmě zdaleka ne všude. Podle mykologů a meteorologů se ale v nadcházejícím období babího léta můžeme těšit na pořádnou nadílku. Počasí zkrátka bude houbařům přát. Kam tedy v Česku vyrazit na houby, kde vás čekají nejlepší úlovky? V textu najdete tipy kraj po kraji (hledáte-li jen svůj kraj, sjeďte si v článku níže na příslušnou oblast).

1.  9.  2021 |
Lenka Chvostová
Pozice psa ve spánku prozradí, jak se cítí a zda není nemocný

Pozice psa ve spánku prozradí, jak se cítí a …

Stejně jako lidé i psi spí v různých polohách. Někteří spí nejčastěji na boku, jiní v klubíčku a další zase na zádech s tlapami ve vzduchu. Vypozoruje-li jejich páníček jejich nejoblíbenější polohu, může se toho o svém chlupatém příteli hodně naučit.

28.  8.  2021 |
Lucie Kořistová
Pes
Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typické pro satan, hořčák a další houby?

Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typi…

V lese se na vás smějí hřiby jak z učebnice, verdikt zkušeného houbaře však vzápětí vaše nadšení pošle pod bod mrazu. Jsou to hořké hřiby. Stačí jeden kousek a máte zkaženou celou smaženici. V tom lepším případě. Po konzumaci jedovatých hřibů si můžete způsobit zdravotní potíže. Jak tyto hřiby rozeznat od praváků?

28.  7.  2021 |
Markéta Žídková
Hřib žlučníkHřib satanNejedlé hřibyJedovaté hřibyHouby
Větrolam na zahradu: Vysaďte si ochranu před větrem

Větrolam na zahradu: Vysaďte si ochranu před …

Krásná zahrada, kde chcete pobývat, ovšem s jedním negativem: silným větrem, který dokáže potrápit v kteroukoliv roční dobu. Je to váš případ? Ukážeme vám, jak může pomoci větrolam a z čeho jej vysadit.

8.  9.  2021 |
Kateřina Hradová
Okrasná zahrada