vytisknout velikost písma Malé pracovní stoly, které se vejdou kamkoliv: Kde a za kolik je pořídit?

Homeoffice na první pohled vypadá jako skvělý nápad. Pokud ale máte odvést kvalitní výkon, potřebujete dobré podmínky. Pracujete-li s počítačem, budete potřebovat pořádný pracovní stůl. Podívejte se do galerie v úvodu článku, kde najdete výběr z aktuální nabídky e-shopů.

Doba covidová mění naše životy v mnoha směrech. Hodně lidí tak muselo začít pracovat z domova. Ze začátku to vypadá jako skvělý nápad, můžete si přispat, klidně celý den zůstat v pyžamu a pracovat můžete třeba z gauče… Jenomže postupem času většina lidí zjistí, že z gauče se prostě pracovat nedá a je třeba se k práci pořádně posadit.

Jídelní stůl ale není tím správným místem. Kromě toho, že nemá správnou výšku, musíte práci sklízet kvůli jídlu, případně důležité dokumenty položíte do zbytků omáčky od oběda.

Sestavte si pracovní kout podle svých představ. Našli jsme pro vás ty nejlepší doplňky k psacímu stolu

Sestavte si pracovní kout podle svých představ. Našli jsme pro vás ty nejlepší doplňky k psacímu stolu

Nehleďte jen na design

Jelikož prací trávíte množství času, je samozřejmě důležitější, abyste se cítili co nejpohodlněji. Řešením je pořídit si domů pracovní stůl. Prozkoumali jsme za vás e-shopy a vybrali pracovní stoly, které se vejdou téměř do každé domácnosti, protože jsou malé a praktické.

Než však koupíte ten nejmenší stůl jen proto, že máte doma málo prostoru, zamyslete se nad tím, kolik místa skutečně na práci potřebujete. Musíte si jen otevřít někde počítač, nebo kolem sebe musíte mít rozložené dokumenty? Na stolové desce by navíc mělo zůstat místo i na stolní lampu, abyste na práci viděli...

Při výběru nového kusu nábytku nehleďte jen na velikost a design stolu, ale zejména na jeho funkcionalitu. Kromě pracovní plochy potřebujete i úložný prostor, kam si budete odkládat rozdělanou práci, dokumenty, kancelářské a psací potřeby. Podívejte se do galerie v úvodu článku, kde najdete výběr z aktuální nabídky e-shopů.

Dětský pokoj pro prvňáčka: Jak ho zařídit, aby se mu dobře učilo, hrálo i spalo

Dětský pokoj pro prvňáčka: Jak ho zařídit, aby se mu dobře učilo, hrálo i spalo

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Vyrobte si vánoční věnec na dveře. Tady je 35 krásných nápadů pro inspiraci

Vyrobte si vánoční věnec na dveře. Tady je 35…

Z chvojí, šišek i listů bobkovišně či větviček... Krásný vánoční věnec můžete vytvořit téměř ze všeho a zvládnete to i za pár korun. Nevíte jak? Našli jsme pro vás ty nejkrásnější a nejzajímavější věnce na dveře pro inspiraci. Který si vyberete vy?

27.  11.  2020 |
Vánoční skřítkové jsou trendem letošních svátků. Jak se vám líbí?

Vánoční skřítkové jsou trendem letošních svát…

Jsou roztomilí, vousatí, s obrovským bambulatým nosem a čepicí naraženou přes oči. Kdo alespoň jednoho nemá letos doma, jako by snad ani nebyl. Tyhle malé roztomilé vánoční postavičky, které si oblíbily nejen děti, ale i dospělí, totiž rozzáří vaše Vánoce! Inspiraci najdete ve fotogalerii.

2.  12.  2020 |
Vyrobte si adventní věnec: Inspirace tradiční i netradiční

Vyrobte si adventní věnec: Inspirace tradiční…

Ještě jste si nestihli pořídit žádný adventní věnec? Zkuste si vyrobit vlastní. Ať už se rozhodnete pro klasický věnec nebo nějaký netradiční, většinu materiálu máte k dispozici doma, na zahradě nebo v přírodě. Přinášíme vám podrobný návod plus galerii krásných věnců pro inspiraci.

25.  11.  2020 |
Nasbírejte si bodláky, mochyni či měsíčnici a vyrobte si krásné podzimní dekorace. Jak na to?

Nasbírejte si bodláky, mochyni či měsíčnici a…

I pozdní podzim nabízí mnoho materiálu, ze kterého můžete vytvořit dekorace do interiéru i exteriéru. Zkuste sytě oranžové lampionky mochyně, modravé bodláky i stříbřitě bílé plody měsíčnice. Prohledali jsme Pinterest a našli dekorace, které i vy můžete vyzkoušet.

20.  11.  2020 |
Jak zazimovat muškáty, aby přežily chladné dny

Jak zazimovat muškáty, aby přežily chladné dn…

Muškáty neboli pelargonie patří k nejoblíbenějším květinám, které každoročně od května až do října zaplaví okna, balkony i terasy pestrou škálou barev. Aby nám muškáty dělaly radost i několik let za sebou, musíme ale věnovat zvláštní pozornost jejich zazimování.

3.  10.  2020 |