vytisknout velikost písma Květina na poslední chvíli? Objednejte ji online!

Důvodů k darování je opravdu hodně. A především tam, kde nemůžeme být osobně, krásná květina potěší. Velkou výhodou online objednání je možnost vybírat z široké a přehledné nabídky květin tak dlouho, jak chcete. Nikdo za vámi nervózně nepřešlapuje v řadě, nikoho nezdržujete. Odpadá stres, zda během krátké pracovní pauzy stihnete nalézt květinářství, kde vám dokáží uvázat kytici podle vašich představ.

Čím se během výběru květiny řídit

Při výběru online máte spoustu času rozmyslet si, který druh či barva květin budou nejvhodnější. Zvažujte také příležitost, ke které se kytice váže, nebo období, kdy ji chcete darovat. Vyberete si z už uvázaných kytic, takže s jistotou víte, v jaké podobě bude obdarovanému doručena. Nabídka je široká a jistě mezi nimi vyberete tu pravou.

Možnosti doručení květin v Praze a okolí

Spolehlivou volbou, která určitě splní vaše očekávání jsou Online květiny Jana. Kdykoliv, ať už ve dne nebo v noci, můžete objednávat. Postup nákupu je jednoduchý, ale kdybyste i přesto s něčím váhali, odpověď na svůj dotaz naleznete v sekci „často kladené dotazy“.

V jakém čase jsou květiny doručeny?

Vašim dárkem se může obdarovaný potěšit už do tří hodin od objednávky. Není rozhodující, do které části Prahy se bude doručovat. Spolehlivý kurýr donášku zajistí, ať směřuje na Zličín, Smíchov, do Měcholup nebo dalších oblastí. A pokud s doručením spěcháte, je skvělé, že u objednávek uskutečněných do 16:00 garantují dodání v témže dni, a to po celé ČR! Při objednávce můžete zvolit i konkrétní hodinu doručení a máte tak jistotu, že obdarovaný bude během dodání kytice k zastižení. Ke kytici můžete připsat i vlastní vzkaz, ve kterém sdělíte to, co máte na srdci. Kromě České republiky je rozvoz květin zajištěn do dalších 121 zemí světa. Také zde je samozřejmostí garance čerstvosti květin díky partnerským provozovnám. 

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

7 věcí, na které musíte dát pozor při pěstování zamiokulkasu

7 věcí, na které musíte dát pozor při pěstová…

Zamiokulkas se v současnosti řadí mezi nejoblíbenější pokojové rostliny. Ač exotický, jeho pěstování není náročné. Je příkladem moderní rostliny – na trhu se objevil jen před pár lety, ale rychle si vydobyl své místo na slunci.

24.  10.  2018 |
Jak vymalovat byt: Nebojte se barev, rozsvítí interiér. Přesvědčte se v galerii!

Jak vymalovat byt: Nebojte se barev, rozsvítí…

Bílá barva je praktická, univerzální, dobře se kombinuje, ale po čase může být i pěkně sterilní. Nebojte se sáhnout při malování bytu po živé barvě. Pokud se bojíte, že bude moc výrazná, stejně jako při tapetování ji můžete použít jen na jednu stěnu. Co zkusit i modrou nebo zelenou?

10.  2.  2019 |
Jak vyprat péřovou bundu, aby se nezničila

Jak vyprat péřovou bundu, aby se nezničila

Nosíte péřovou bundu nebo kabát pravidelně do čistírny a štve vás, že to leze do peněz? Příště si je klidně vyperte doma. Pokud se budete řídit základními pravidly, nemusíte mít obavy, že své oblíbené oblečení zničíte.

20.  2.  2019 |
Jak vyrobit léčivý sirup a mast z rýmovníku

Jak vyrobit léčivý sirup a mast z rýmovníku

Sezóna chřipek a nachlazení je v plném proudu. Rýmě a kašli unikne jen málokdo z nás. Není ale nutné vše řešit jen prášky a předraženými přípravky z lékárny. Nepříjemné příznaky pomůže zmírnit třeba rýmovník. Máme pro vás návod, jak si z něj doma vyrobit sirup a mast.

22.  1.  2019 |
Jak si vypěstovat vlastní papriky? Je čas zasít semínka

Jak si vypěstovat vlastní papriky? Je čas zas…

I když venkovní teplota stále padá pod nulu a za okny často poletuje sníh, blíží se nejvhodnější doba na to pustit se do pěstování téhle chutné zeleniny. Právě v únoru je totiž čas na to zasít semínka paprik. Poradíme vám, jak si z nich vypěstovat vlastní sazeničky.

29.  1.  2019 |