vytisknout velikost písma Květina na poslední chvíli? Objednejte ji online!

Důvodů k darování je opravdu hodně. A především tam, kde nemůžeme být osobně, krásná květina potěší. Velkou výhodou online objednání je možnost vybírat z široké a přehledné nabídky květin tak dlouho, jak chcete. Nikdo za vámi nervózně nepřešlapuje v řadě, nikoho nezdržujete. Odpadá stres, zda během krátké pracovní pauzy stihnete nalézt květinářství, kde vám dokáží uvázat kytici podle vašich představ.

Čím se během výběru květiny řídit

Při výběru online máte spoustu času rozmyslet si, který druh či barva květin budou nejvhodnější. Zvažujte také příležitost, ke které se kytice váže, nebo období, kdy ji chcete darovat. Vyberete si z už uvázaných kytic, takže s jistotou víte, v jaké podobě bude obdarovanému doručena. Nabídka je široká a jistě mezi nimi vyberete tu pravou.

Možnosti doručení květin v Praze a okolí

Spolehlivou volbou, která určitě splní vaše očekávání jsou Online květiny Jana. Kdykoliv, ať už ve dne nebo v noci, můžete objednávat. Postup nákupu je jednoduchý, ale kdybyste i přesto s něčím váhali, odpověď na svůj dotaz naleznete v sekci „často kladené dotazy“.

V jakém čase jsou květiny doručeny?

Vašim dárkem se může obdarovaný potěšit už do tří hodin od objednávky. Není rozhodující, do které části Prahy se bude doručovat. Spolehlivý kurýr donášku zajistí, ať směřuje na Zličín, Smíchov, do Měcholup nebo dalších oblastí. A pokud s doručením spěcháte, je skvělé, že u objednávek uskutečněných do 16:00 garantují dodání v témže dni, a to po celé ČR! Při objednávce můžete zvolit i konkrétní hodinu doručení a máte tak jistotu, že obdarovaný bude během dodání kytice k zastižení. Ke kytici můžete připsat i vlastní vzkaz, ve kterém sdělíte to, co máte na srdci. Kromě České republiky je rozvoz květin zajištěn do dalších 121 zemí světa. Také zde je samozřejmostí garance čerstvosti květin díky partnerským provozovnám. 

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Mysleli jste si, že letos houby možná vůbec neporostou? Pak budete překvapeni. V posledních dnech nosí houbaři domů plné košíky. Zjistili jsme pro vás, kde aktuálně houby rostou a jaké. Mrkněte se na galerii úlovků ze sezóny 2019.

28.  5.  2019 |
Samosběr jahod 2019: Kde si nasbírat jahody a ušetřit? Přehled míst v celé ČR

Samosběr jahod 2019: Kde si nasbírat jahody a…

Milujete čerstvé jahody? Pokud člověk nemá zahradu a nechce jahody kupovat v obchodě, nabízí se samosběr jahod. Přinášíme vám přehled míst v jednotlivých krajích České republiky, kde si můžete nasbírat jahody.

12.  6.  2019 |
Božská levandule: Podívejte se, na co všechno ji můžete využít

Božská levandule: Podívejte se, na co všechno…

Kdo by ji neznal. Levandule vás uchvátí nezaměnitelnou vůní i krásou drobných fialových kvítků, které se hodí k výrobě různých dekorací, kosmetických přípravků, ale i k přípravě pochutin. Podívejte se do naší velké fotogalerie a inspirujte se!

19.  6.  2019 |
Mšice a boj proti nim

Mšice a boj proti nim

Mšice jsou nejčastěji se vyskytujícím škůdcem, který napadá téměř jakýkoliv rostlinný druh. Překvapit vás mohou nejen na zahradě, ale i v bytě. Z rostlin sají šťávu, tím je připravují o živiny a oslabují je, navíc se velmi rychle množí. Když už se na rostlinách objeví, je proto nutné urychleně zakročit. Jak je poznáte a jak s nimi bojovat?

28.  5.  2019 |
Jak připravit hravý třešňový likér

Jak připravit hravý třešňový likér

Přemýšlíte, jak využít následující dva volné dny? Pusťte se do přípravy lahodného třešňového likéru. Je snadná a velmi rychlá. Pokud u vás zrají třešně dřív a máte je už zpracované, použijte višně, rybíz nebo maliny.

25.  6.  2019 |