vytisknout velikost písma Květina na poslední chvíli? Objednejte ji online!

Důvodů k darování je opravdu hodně. A především tam, kde nemůžeme být osobně, krásná květina potěší. Velkou výhodou online objednání je možnost vybírat z široké a přehledné nabídky květin tak dlouho, jak chcete. Nikdo za vámi nervózně nepřešlapuje v řadě, nikoho nezdržujete. Odpadá stres, zda během krátké pracovní pauzy stihnete nalézt květinářství, kde vám dokáží uvázat kytici podle vašich představ.

Čím se během výběru květiny řídit

Při výběru online máte spoustu času rozmyslet si, který druh či barva květin budou nejvhodnější. Zvažujte také příležitost, ke které se kytice váže, nebo období, kdy ji chcete darovat. Vyberete si z už uvázaných kytic, takže s jistotou víte, v jaké podobě bude obdarovanému doručena. Nabídka je široká a jistě mezi nimi vyberete tu pravou.

Možnosti doručení květin v Praze a okolí

Spolehlivou volbou, která určitě splní vaše očekávání jsou Online květiny Jana. Kdykoliv, ať už ve dne nebo v noci, můžete objednávat. Postup nákupu je jednoduchý, ale kdybyste i přesto s něčím váhali, odpověď na svůj dotaz naleznete v sekci „často kladené dotazy“.

V jakém čase jsou květiny doručeny?

Vašim dárkem se může obdarovaný potěšit už do tří hodin od objednávky. Není rozhodující, do které části Prahy se bude doručovat. Spolehlivý kurýr donášku zajistí, ať směřuje na Zličín, Smíchov, do Měcholup nebo dalších oblastí. A pokud s doručením spěcháte, je skvělé, že u objednávek uskutečněných do 16:00 garantují dodání v témže dni, a to po celé ČR! Při objednávce můžete zvolit i konkrétní hodinu doručení a máte tak jistotu, že obdarovaný bude během dodání kytice k zastižení. Ke kytici můžete připsat i vlastní vzkaz, ve kterém sdělíte to, co máte na srdci. Kromě České republiky je rozvoz květin zajištěn do dalších 121 zemí světa. Také zde je samozřejmostí garance čerstvosti květin díky partnerským provozovnám. 

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak správně naložit kysané zelí: Pochutnat si na něm můžete už za měsíc

Jak správně naložit kysané zelí: Pochutnat si…

Také tak milujete kysané zelí? Kromě toho, že je chutné, je doslova nabité vitamíny a minerály. A i když se dá koupit v každém obchodě, nad to domácí není. Naložte si ho podle našeho návodu a už nikdy nebudete chtít jiné.

5.  10.  2019 |
Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Mysleli jste si, že letos už houby možná vůbec neporostou? Pak budete překvapeni. V posledních dnech z některých lokalit konečně nosí houbaři domů plné košíky. Zjistili jsme pro vás, kde aktuálně houby rostou a jaké. Mrkněte se v galerii nejen na poslední úlovky ze srpna 2019.

16.  8.  2019 |
Poslední sklizeň rajčat: I zelené plody můžete zpracovat

Poslední sklizeň rajčat: I zelené plody můžet…

Začínající podzim s sebou přináší sklizeň plodové zeleniny. Rajčata zrají, ale ne všechna stihnou dozrát venku – co s nimi? Nevěšte hlavu, není třeba je vyhazovat. Nazmar nemusí přijít nic z toho, co jste vypěstovali.

1.  10.  2019 |
Minimalistická výzva na vlastní kůži: Za měsíc jsem vyhodila 465 věcí. Jak to šlo?

Minimalistická výzva na vlastní kůži: Za měsí…

Máte pocit, že váš domov přetéká věcmi? Seberte odvahu a začněte vyhazovat. Tak jako já. Žiju se svou rodinou na padesáti metrech čtverečních a v jednu chvíli jsem si řekla dost. Jak mi šlo zbavit se osobních pokladů a co bylo nejtěžší?

6.  10.  2019 |
Jak vyrobit léčivý sirup a mast z rýmovníku

Jak vyrobit léčivý sirup a mast z rýmovníku

Sezóna chřipek a nachlazení je v plném proudu. Rýmě a kašli unikne jen málokdo z nás. Není ale nutné vše řešit jen prášky a předraženými přípravky z lékárny. Nepříjemné příznaky pomůže zmírnit třeba rýmovník. Máme pro vás návod, jak si z něj doma vyrobit sirup a mast.

22.  1.  2019 |