vytisknout velikost písma Krycí plachta na bazén pro bazény atypických tvarů

Bazén je třeba udržovat v čistotě. A to nejen během sezóny, ale také mimo ni. V zimě je navíc nutné chránit jej také před mrazy.

Zdá se, že je to poměrně náročný úkol. Můžete si ho však velmi ulehčit. Univerzálním a finančně výhodným řešením je pořízení kvalitní krycí plachty, která může pochopitelně posloužit také během sezóny. 

Jaké by měly být její vlastnosti? Dostatečná pevnost a nosnost, dobré těsnění, kvalitní materiály a perfektní rozměr podle tvaru bazénu. Jedině tak plachta splní do nejmenšího detailu svoji funkci. Přesně takové plachty nabízí společnost Jabor pro s.r.o.

Certifikace Czech made

Společnost Jabor pro s.r.o. je výrobcem vysocepevnostních bazénových plachet a zároveň je držitelem certifikátu Czech made - Česká kvalita. Tento certifikát uděluje organizace, která provedla nezávislý průzkum spokojenosti u zákazníků firmy. Výzkum prokázal, že úroveň poskytovaných služeb je opravdu vysoká. Celkový výsledek ankety byl 93,17 % spokojených zákazníků.

Moderní technologie zaručují kvalitu

Kvalitní plachty Jabor se vyznačují nejen vzhledem, ale také velmi vysokou pevností a nosností. Bez potíží udrží dospělého člověka, tudíž nehrozí, že by se přes ni do vody propadl domácí mazlíček nebo dítě. Plachty jsou vyráběné jen z těch nejlepších materiálů od předních dodavatelů ze zahraničí.

Materiály jsou zpracované moderní technologií vysokofrekvenčního sváření, která zaručuje špičkovou kvalitu spárů. Pokud vás od plachty odrazuje pocit, že nemají dlouhou životnost, můžete být naprosto klidní. Používané materiály mají životnost 10 až 15 let.

Vybrat si lze z několika různých provedení plachet. Od základního provedení pro ty, co preferují nejnižší cenu, přes ekonomickou verzi, která je nejlepším řešením v poměru cena/výkon, až po plachty v provedení top. V takovém případě bude plachta vyrobena opravdu zcela na míru vašim požadavkům.

Výhody plachet Jabor:

  • díky kvalitnímu zakrytí není nutné mimo sezónu vypouštět vodu, stačí ji jen upustit po trysky
  • vyrábí plachty na jakýkoliv tvar bazénu na míru vašim požadavkům
  • plachty mají průtokové síto, které do vody nepropustí žádné nečistoty
  • zakrytí bazénu nechybí pevné zajišťovací čepy
  • kovové komponenty na plachtách jsou z nerezavějící oceli
  • k plachtě vždy dostanete také skladovací vak a náhradní gumové komponenty i upínací čepy

Plachtu vyrobí podle vašich přání

Vybrat si můžete materiál, ze kterého plachta na váš bazén bude, i barvu provedení. Odborníci vám rádi pomohou také s montáží plachty a problém není ani servis nebo případné opravy. V případě zájmu je možno vyrobit také plachty na pergoly, altány či přístřešky.

Novinkou v sortimentu jsou vaky na kapaliny

Pro zemědělce, zahrádkáře, zemědělská družstva či hasiče jsou k dispozici vaky na vodu a vaky na kapaliny, které jsou vyráběny v mnoha objemech. V případě zájmu lze vyrobit vak na míru dle přání klienta.

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Adventní výzdoba truhlíků: Která je nejkrásnější? Nechte se inspirovat

Adventní výzdoba truhlíků: Která je nejkrásně…

Než se nadějeme, bude tu advent. Připravte se na něj včas a promyslete si, jak bude vypadat adventní výzdoba truhlíků, které máte na oknech. Prohlédněte si galerii vybraných fotografií z Pinterestu a vyberte si, v jakém stylu vaše adventní výzdoba letos bude.

12.  11.  2022 |
Kateřina Hradová
Domácnost
Studený porcelán: Jak vyrobit ozdoby na stromeček ze škrobu a jedlé sody

Studený porcelán: Jak vyrobit ozdoby na strom…

Znáte studený porcelán? Je to lehká, tvárná hmota, která skvěle vypadá, a co je úžasné, připravíte ji doma za pár korun jen ze dvou ingrediencí ze spíže. Vyzkoušejte to! Poradíme vám, jak si ze studeného porcelánu vytvořit vánoční ozdoby.

15.  11.  2022 |
Lenka Chvostová
Studený porcelánDIYDekoraceVýrobaVánoce
Adventní výzdobu si letos vytvořte sami: Nejkrásnější dekorace z klacíků a větví

Adventní výzdobu si letos vytvořte sami: Nejk…

Vyrazte si do lesa na procházku a nasbírejte pár pěkných rovných větví. Prohledali jsme za vás Pinterest a našli ty nejkrásnější adventní dekorace, které z nich můžete vyrobit.

20.  11.  2022 |
Lucie Kořistová
Adventní výzdoba
Jak zazimovat muškáty, aby přežily chladné dny

Jak zazimovat muškáty, aby přežily chladné dn…

Muškáty neboli pelargonie patří k nejoblíbenějším květinám, které každoročně od května až do října zaplaví okna, balkony i terasy pestrou škálou barev. Aby nám však muškáty dělaly radost i několik let za sebou, musíme věnovat zvláštní pozornost jejich zazimování.

16.  11.  2022 |
Karolína Tomášková
Muškáty
Adventní věnec tradiční i netradiční. Vyrobte si ho za pár korun!

Adventní věnec tradiční i netradiční. Vyrobte…

Letos vychází začátek adventu na neděli 27. listopadu. Včas si proto nezapomeňte připravit adventní věnec, abyste na něm mohli zapálit první svíčku. Chtěli byste ho vytvořit sami, ale nevíte jak? Poradíme vám! Vyrobit ho můžete rychle a levně, navíc jen z toho, co máte doma. Pro inspiraci pro vás máme více než padesát fotek adventních věnců v naší fotogalerii!

22.  11.  2022 |
Lenka Chvostová
Adventní věnecVánoce 2017VěnecDIYDekoraceVýrobaInteriérVánoce