vytisknout velikost písma Jednoduše a efektivně. Jak si zajistit zimní sezonu v domě či bytě bez starostí?

Také plynový kotel se řadí mezi zařízení, která vyžadují určitou péči. A je dobré kotel jednou ročně servisovat. Není to vaše povinnost, ale je tu hned celá řada důvodů, proč to kotli prospěje a vaší peněžence také. Se službou, kterou nabízí innogy, na servis kotle navíc vůbec myslet nemusíte. Firma se vám každý rok připomene a domluví termín návštěvy zkušeného technika.

Vyčištěno, seřízeno, zkontrolováno

Pravidelným servisem si zajistíte delší životnost kotle, jeho bezpečný chod, spolehlivost a snížíte riziko poruch, které vás ve finále mohou vyjít opravdu draho. „Pravidelně servisovaný kotel má optimální spalování, díky tomu spotřebovává méně plynu a snižuje tak náklady na vytápění. Zákazníci si tuto skutečnost často neuvědomují. Obzvláště v dnešní době se vyplatí na servis kotle opravdu myslet,“ říká Kateřina Macková, produktová manažerka innogy.

Chci servis

Pravidelně servisovaný kotel

✔  Má bezpečný chod
✔  Je optimálně účinný
✔  Dokáže přispět k nižší spotřebě plynu
✔  Vydrží déle dobře sloužit
✔  Je tichý a spolehlivý
✔  Má nižší riziko drahých poruch

Neservisovaný kotel

✘  Může při znečištění spalovací komory vážně poškodit okolí kotle a jeho součásti
✘  Může být v krajním případě i životu nebezpečný
✘  Může mít negativní vliv na spotřebu plynu
✘  Nevydrží v provozu stejně dlouho jako při pravidelném servisu
✘  Není 100% spolehlivý a může se porouchat v tu nejhorší dobu

Dlouhé čekání a někdy i bez výsledku

Často na servis kotle vůbec nemyslíme nebo ho necháváme na poslední chvíli před zimou, pak se může ale stát, že sehnat zkušeného a spolehlivého technika nebude jednoduchý úkol. Technici jsou zejména před topnou sezónou natolik vytížení, že zabere spoustu času si termín domluvit, jestli vůbec. „S předplacenou službou servis kotlů od innogy má zákazník vždy jistotu, že mu technika zajistíme a na topnou sezónu bude připravený. Navíc se nemusí o nic starat, každý rok se mu s termínem servisu sami ozveme. Naprostou samozřejmostí je vystavení protokolu o provedeném servisu, který je důležitý ‍pro ‍zachování záruky ‍i ‍při ‍pojistném plnění,“ říká Kateřina Macková, produktová manažerka innogy. „Cenu ročního servisu Vám navíc rozdělíme do 12 měsíčních záloh ve výši 222 Kč,“ dodává možnost zajímavé formy předplatného této služby Kateřina Macková.

Chci servis

Klepněte pro větší obrázek

Na bezplatnou zákaznickou linku 800 32 32 32 se dovoláte nonstop.

Nepřidělávejte si zbytečné starosti. Stačí si jednoduše pravidelný servis kotle sjednat a vše nechat na innogy.

Klepněte pro větší obrázek

 To chci

Sledujte náš facebook


Nejčtenější články

Na výlet do Velké Británie: Nechte se inspirovat útulným bydlením v cottage stylu

Na výlet do Velké Británie: Nechte se inspiro…

Také vás při sledování filmů z anglického venkova vždy zaujme styl bydlení nazývaný English cottage? Útulné, kamenné domky s doškovými střechami, elegantní interiéry s klasickým nábytkem z tmavého masivu, dělená okna, kvalitní textilie často s rostlinnými či vzorovanými motivy, husté koberce a v neposlední řadě krb. Pokochejte se fotkami takovýchto britských stavení a nechte se jimi inspirovat.

15.  9.  2023 |
Kateřina Hradová
Bydlení
Víte, jak úspěšně pěstovat vřes na zahradě nebo v truhlíku na balkoně?

Víte, jak úspěšně pěstovat vřes na zahradě ne…

Vřesy rozkvétají mezi posledními rostlinami od konce léta do pozdního podzimu. Ozdobí truhlíky, zahradu a doplní i podzimní aranžmá. Co všechno potřebuje vřes na zahradě i v truhlíku a jak založit nové vřesoviště?

19.  9.  2023 |
Irena Forejtová
Okrasná zahrada
Němý sluha může vypadat různě: Inspirujte se, který se hodí k vám domů

Němý sluha může vypadat různě: Inspirujte se,…

Němý sluha je označení, které dostal jednoduchý a praktický odkládací stojan, který využijete na odkládání různého oblečení, bot, klobouků a dalších doplňků. Může ale vypadat různě.

13.  8.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
DIY
Chcete ovládnout umění topiari? Naučíme vás, jak tvarovat stálezelené keře

Chcete ovládnout umění topiari? Naučíme vás, …

Topiari, tedy umělecky tvarované keře, mohou mít tvar koule, kužele, spirály, nebo dokonce roztomilých zvířat či postav. Ač na první pohled vypadají velkolepě, se základními triky se můžete do tvarování dřevin pustit i vy. Jak na to? Ukážeme vám postupy, které dříve znali jen zámečtí zahradníci.

17.  9.  2023 |
Lucie Kořistová hrk
Topiari
Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typické pro satan, hořčák a další houby?

Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typi…

Poznáte hořké hřiby? Vypadají krásně, ale stačí jediný kousek a celá smaženice bude zkažená. A to v lepším případě! Po konzumaci jedovatých hřibů si totiž můžete způsobit zdravotní potíže. Jak tyto hřiby rozeznat od praváků?

22.  8.  2023 |
Markéta Žídková
Houby