vytisknout velikost písma Jak tráví čas lady na zahradě?

(Inzerce) Pozorná prohlídka rozlehlého pozemku, slunečníček, houf zahradníků v uctivém odstupu, káravě zdvižený prst…
Jak tráví čas lady na zahradě?

Tak tuhle scénku, kterou jsme mohly zahlédnout většinou jen ve filmu, asi v reálu zažije málokterá z nás. A je otázkou, kolik z dnešních emancipovaných, zvídavých a aktivních žen by takový historický model vztahu k vlastní zahradě vůbec bavil. Přesto obdivné a uctivé oslovení „lady“ na svém trávníku můžete ještě mnohokrát zaslechnout.

Přesněji: „LADY“. Tak totiž pojmenoval převratnou modelovou řadu elektrických rotačních sekaček výrobce AL-KO Kober. Ne, milé dámy, nepodezírám vás z toho, že byste takové informace potřebovaly k životu, ale váš partner vám jistě potvrdí, že německá firma AL-KO, kterou už přes 80 let řídí rodina Koberů, vyrábí to nejlepší a nejspolehlivější, co ve světě zahradní techniky existuje.

Klepněte pro větší obrázek

Všechny druhy sekaček, od těch ručních vřetenových po zahradní traktory, a řadu dalších pomocníků pro zahradu i dům. Vše v německé kvalitě a s uplatněním nejnovější techniky.

Teď už můžete na vše technické s klidem zapomenout. Nemusíte bloudit mezi různými značkami, které vám nic neříkají, nemusíte se bát, že koupíte asijský šunt, který nejenže mizerně seká, ale navíc se plánovaně rozpadne hned po záruční době. Teď můžete zapnout opravdu jen ty své nejlepší a osvědčené smysly. Protože my, ženy, vybíráme především citem!

Právě v této chvíli se plně zhodnotí fakt, že práci německých inženýrů ve firmě AL-KO korunuje už několik let špičkovým designem italský výtvarník. A Ital, jak známo, myslí velmi často na ženy. Tento, naštěstí pro nás, i v práci. Nepřetržitě. Tak vznikla unikátní barevná řada sekaček AL-KO LADY.

Postavte na stůl svůj nejoblíbenější lak na nehty, zahleďte se na své nejmilejší botičky a zamyslete se nad odstínem vlasů, který plánujete pro tuto sezónu. Vaši novou sekačku AL-KO LADY máte přeci již vybránu. 

Klepněte pro větší obrázek

K naprosté spokojenosti vám zbývá už poslední krůček – aby váš partner nezapomněl při koupi Vaší nové sekačky AL-KO LADY i na nějaký ten malý dáreček…

www.alko-styl.cz

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové obrazy i hodiny z mechu

Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové ob…

Když nemůžete do lesa, může les přijít k vám. Pořiďte si domů, kde trávíme většinu života, kus přírody, její krásy a harmonie.

12.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |