vytisknout velikost písma Ihned plodící jahody z Kruhu

Pro jarní výsadbu  je nejvhodnější chlazená FRIGO sadba jahod. Tuto certifikovanou velmi kvalitní sadbu jahod již několik let prodává a rozesílá i poštou Subtropické zahradnictví Kruh.

Tyto sazenice mají nádherný kořenový systém, který zaručuje, že již několik týdnů po vysazení začnete sklízet veliké, sladké a voňavé jahody.

Velmi příznivá cena a prakticky stoprocentní ujmutí rostlin je důvodem nebývalého zájmu o sazenice z tohoto zahradnictví.  Každoročně jich prodají více než 100.000ks a tak doporučujeme včasnou objednávku.   Na www.zahradnictvikruh.cz  najdete pochopitelně i úplné novinky k odzkoušení. Největší zájem je ale každoročně o tradiční a v našich podmínkách vyzkoušené odrůdy. Zde je několik z nich:

Klepněte pro větší obrázek

Jahodník Korona -  je tradiční vítěz všech ochutnávek, jsou to nejlepší  nejsladší jahody jaké lze u nás pěstovat.

Klepněte pro větší obrázek

Jahodník Karmen má veliké plody jasně červené barvy a hlavně výborné  chuti. Exkluzivní odrůda na jídlo i  na zpracování

Klepněte pro větší obrázek

Jahodník Gariguette  je velmi dobrá odrůda vysoké kvality. Má středně velké  plody s nádhernou jahodovou vůní i chutí. Rozhodně doporučujeme k vyzkoušení!!

Klepněte pro větší obrázek

Jahodník SENGA SENGANA je velice oblíbená, poloraná odrůda. Plody jsou středně velké, tmavě červené lesklé barvy. Dužnina je středně pevná, šťavnatá. Chuť je vynikající  a aromatická. Plodnost je velká, jedna rostlina má až 150 plodů.

Klepněte pro větší obrázek

Jahodník stáleplodící AROMAS je velice plodná odrůda. Plody jsou chutné, velké s výrazným aroma. Plodí od června až do zámrazu.

Klepněte pro větší obrázek

V posledních letech raketově roste zájem o superpřevislý stáleplodící jahodník Maranell®. Tento jahodník po vysazení neuvěřitelně rychle roste a dělá velké množství šlahounů, na kterých od léta až do zimy dozrávají mimořádně chutné jahody.  Rozhodně stojí za vyzkoušení.  Tyto a mnoho dalších atraktivních odrůd lze objednat na www.zahradnictvikruh.cz 

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 40 modelů si vybere každý

Moderní židle do každé domácnosti. Z těchto 4…

Chcete oživit domácnost, a tak uvažujete třeba o nákupu jídelních židlí? Než využijete široké nabídky obchodů, zamyslete se, jaké židle vlastně domů potřebujete. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

17.  1.  2020 |
Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové obrazy i hodiny z mechu

Jak pozvat přírodu domů: Tipy na květinové ob…

Když nemůžete do lesa, může les přijít k vám. Pořiďte si domů, kde trávíme většinu života, kus přírody, její krásy a harmonie.

12.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |