vytisknout velikost písma Fotopast je klíčovým prvkem zabezpečení nejen u rekreační nemovitosti

Trávíme v nich víkendy a dny dovolené, jsme v prostředí obklopeném přírodou a také si odpočineme od každodenního městského shonu.
Fotopast je klíčovým prvkem zabezpečení nejen u rekreační nemovitosti

Chaty a chalupy jsou jistě balzámem na duši. Většinu roku jsou však zákonitě opuštěné, což je bohužel příležitost pro lupiče. Když necháte svou rekreační nemovitost nehlídanou, riskujete v zimě snad každý den – právě v tomto ročním období jsou nájezdy nenechavců nejčastější. Když ale nemáte důkaz v podobě fotografie, policie může být v hledání dalších stop bezmocná…

Jednoduché řešení i pro odlehlejší chaty

Máte svou nemovitost opravdu na samotě? Les je doslova jen pár kroků, není zavedená elektřina, přesto však chcete mít jistotu, že víte o všem, co se děje kolem? Fotopast je vhodným řešením i proto, že monitoruje objekt do větších vzdáleností (dvanáct metrů není žádný problém) a postačí jí napájení pomocí tužkových baterií – nepotřebuje tedy elektrický kabel, který vyžaduje přívod energie po celý rok a zloději jej mohou snadno zahlédnout, ať už by byl maskován sebelépe. Dovede také být ve střehu bez ohledu na počasí, v létě i v zimě, ať už panují vedra nebo kruté mrazy. Mimochodem, využívají ji také myslivci, kteří chtějí mít přehled o svěřeném lese.

Bez problémů nahraje i krátké video

Někdy nestačí mít jen snímek, s videem bude hledání lupiče rychlejší. Fotopast na zloděje může nejen fotit, ale i nahrávat, zajistí tedy dostatek hmatatelných důkazů, které postačí k dopadení pachatele. Stačí jen vložit baterie, SD kartu a čekat, ostraha majetku je zaručena a pozornosti fotopasti neunikne například ani toulavá zvěř. Prim hraje i poměr ceny a výkonu, protože právě toto zařízení dokáže mnohem víc, než od něj na první pohled čekáte. Pohlídá nejen chatu nebo chalupu, ale i rodinný dům, garáž, zahradu a pergolu.

Další užitečnou elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz, kde vám i rádi pomohou při výběru vhodného typu.

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky

Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další…

Zima je tu. Venku sněží, teploty padají pod nulu. Je proto ten pravý čas začít přikrmovat venkovní ptactvo. Radost opeřencům uděláte lojovou koulí plnou semínek, kterou podle našeho návodu snadno můžete vyrobit doma.

7.  1.  2020 |