vytisknout velikost písma Chytrá a krásná. I taková může být sekačka

(Inzerce) Zdálo by se, že u klasických rotačních benzinových sekaček bylo už vše vymyšleno. Není to pravda!
Chytrá a krásná. I taková může být sekačka

Zejména ženská ruka ocení každý detail, který napomůže tomu, aby ze sečení trávy byla místo práce zábava. Inženýři známé německé firmy AL-KO jsou pověstní právě tím, že při každoroční inovaci výrobků nehledí jenom na výkonnost, ale i na komfort obsluhy. Už osmdesát let! A pokud k tomu přidáte nový design, který nezapře rukopis italského tvůrce, máte před sebou sekačku řady AL-KO Highline, o které se hovoří, že je chytrá a krásná. Leckterá filmová hvězda by jí mohla závidět…

Proč chytrá? Třeba proto, že si jako první sekačka umí při uskladnění nebo čistění před vámi „sednout na zadek“. V takové poloze zabere opravdu minimum místa. Nebo proto, že výšku, na kterou chcete svůj trávníček zastřihnout, nastavíte na sekačce lehce a bez námahy jedním pohybem ruky.

Není nic nepříjemnějšího, než když při sečení najednou za sekačkou zůstávají „zelené bobky“ a trávu, která měla skončit ve sběrném koši, musíte dodatečně shrabat nebo posbírat rukama. Tak to se vám u sekačky AL-KO Highline nestane ani při sečení vysoké a mokré trávy. Může za to MaxAirflow-Technology. Je pravda, že dáma nemusí znát všechny technické detaily, takže zjednodušeně: sekačka je vytvarovaná tak, že se neucpává posečenou travou a všechna stébla skončí v koši, který se naplní vrchovatě.

Klepněte pro větší obrázek

O tom, že je koš plný, vám dá vědět jednoduchý ukazatel a vaše ruce zůstanou čisté. A také nezraněné! U některých sekaček je manipulace se sběrným košem tak komplikovaná, že přiskřípnutý prst je na denním pořádku. AL-KO Highline má nové zavěšení EasyClick s vodicími kolejnicemi, které maximálně zjednodušilo vyprazdňování koše i jeho nasazování. Ocení to nejen vaše prsty, ale i vaše záda!

Díky chytře tvarovanému tělu sekačky skončí všechna tráva v koši, ale promyšlený tvar má ještě další funkci. Tělo je vyosené, což znamená, že trávník na hranici s okrajem záhonů nebo prostory u zídek a plotů vysečete opravdu čistě. Nemusíte tedy dodatečně obíhat zahradu se strunovou sekačkou, aby byl výsledek opravdu dokonalý.

Nejlépe vybaveným modelem této řady je AL-KO Highline 523 VS s plynule nastavitelným pohonem kol. Rychlost jízdy si tak nastavíte, jak vám nejlépe vyhovuje, ale nebude to mít vliv na kvalitu sečení. Ani při pomalé jízdě ve vysoké mokré trávě se sekačka nebude dusit. Ale i mezi dalšími modely řady AL-KO Highline najdete ten, který bude přesně odpovídat členitosti a rozměru vaší zahrady. Všechny mají pohodlné ovládání a řadu funkcí, které mění práci na zábavu. Navíc s možností využít prodlouženou záruku až na 6 let!

www.al-ko.cz

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vydrží vám až do další sklizně

Jak skladovat vlašské ořechy ve skořápce: Vyd…

Máte doma sklizené ořechy a přemýšlíte, co s nimi udělat? Uložte je způsobem, jakým to dělaly naše babičky. Jen tak budete mít jistotu, že vám nežluknou ani nezplesniví. Prozradíme vám, jak zajistit, aby stále chutnaly jako čerstvé.

9.  11.  2019 |
Kouzelné Vánoce v retro stylu: Podívejte se na ty nejkrásnější ozdoby

Kouzelné Vánoce v retro stylu: Podívejte se n…

Retro styl je zpět. A to nejen v bytovém designu. Do módy se vrátily i tradiční vánoční ozdoby, které si pamatujete z dětství. Našli jsme pro vás ty nejkrásnější. Inspirujte se ve fotogalerii a podívejte se, za kolik se nové retro ozdoby dají sehnat.

12.  11.  2019 |
Čerimoja: Seznamte se s nejlahodnějším ovocem světa. Jak ho správně jíst a pěstovat?

Čerimoja: Seznamte se s nejlahodnějším ovocem…

Že jste ji ještě neochutnali? Pak to určitě udělejte! Cherimoya anona neboli také čerimoja totiž chutná skutečně božsky. Prozradíme vám, jakou v obchodě vybrat i jak ji jíst. A navíc si z jejích semen můžete vypěstovat vlastní sazenice.

16.  11.  2019 |
Krásná křesla do 2000 korun: Které si vyberete?

Krásná křesla do 2000 korun: Které si vyberet…

Než se pustíte do nákupu nového křesla, ujasněte si, k čemu ho vlastně potřebujete. Přijde do pracovny, nebo si v něm budete číst, nebo na něm budete dokonce spát? Aktuální nabídku křesel v obchodech najdete v galerii v úvodu článku. 

8.  11.  2019 |
Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: Nadvládu šedé rozbíjí mozaika i patchwork

Trendy v obkladech do koupelny i do kuchyně: …

Obklady se v domácnosti nemění příliš často, jejich vzhled je tak třeba vybírat skutečně důkladně. Co nás v obchodech aktuálně zaujalo?

6.  11.  2019 |