vytisknout velikost písma Chytrá a krásná. I taková může být sekačka

(Inzerce) Zdálo by se, že u klasických rotačních benzinových sekaček bylo už vše vymyšleno. Není to pravda!
Chytrá a krásná. I taková může být sekačka

Zejména ženská ruka ocení každý detail, který napomůže tomu, aby ze sečení trávy byla místo práce zábava. Inženýři známé německé firmy AL-KO jsou pověstní právě tím, že při každoroční inovaci výrobků nehledí jenom na výkonnost, ale i na komfort obsluhy. Už osmdesát let! A pokud k tomu přidáte nový design, který nezapře rukopis italského tvůrce, máte před sebou sekačku řady AL-KO Highline, o které se hovoří, že je chytrá a krásná. Leckterá filmová hvězda by jí mohla závidět…

Proč chytrá? Třeba proto, že si jako první sekačka umí při uskladnění nebo čistění před vámi „sednout na zadek“. V takové poloze zabere opravdu minimum místa. Nebo proto, že výšku, na kterou chcete svůj trávníček zastřihnout, nastavíte na sekačce lehce a bez námahy jedním pohybem ruky.

Není nic nepříjemnějšího, než když při sečení najednou za sekačkou zůstávají „zelené bobky“ a trávu, která měla skončit ve sběrném koši, musíte dodatečně shrabat nebo posbírat rukama. Tak to se vám u sekačky AL-KO Highline nestane ani při sečení vysoké a mokré trávy. Může za to MaxAirflow-Technology. Je pravda, že dáma nemusí znát všechny technické detaily, takže zjednodušeně: sekačka je vytvarovaná tak, že se neucpává posečenou travou a všechna stébla skončí v koši, který se naplní vrchovatě.

Klepněte pro větší obrázek

O tom, že je koš plný, vám dá vědět jednoduchý ukazatel a vaše ruce zůstanou čisté. A také nezraněné! U některých sekaček je manipulace se sběrným košem tak komplikovaná, že přiskřípnutý prst je na denním pořádku. AL-KO Highline má nové zavěšení EasyClick s vodicími kolejnicemi, které maximálně zjednodušilo vyprazdňování koše i jeho nasazování. Ocení to nejen vaše prsty, ale i vaše záda!

Díky chytře tvarovanému tělu sekačky skončí všechna tráva v koši, ale promyšlený tvar má ještě další funkci. Tělo je vyosené, což znamená, že trávník na hranici s okrajem záhonů nebo prostory u zídek a plotů vysečete opravdu čistě. Nemusíte tedy dodatečně obíhat zahradu se strunovou sekačkou, aby byl výsledek opravdu dokonalý.

Nejlépe vybaveným modelem této řady je AL-KO Highline 523 VS s plynule nastavitelným pohonem kol. Rychlost jízdy si tak nastavíte, jak vám nejlépe vyhovuje, ale nebude to mít vliv na kvalitu sečení. Ani při pomalé jízdě ve vysoké mokré trávě se sekačka nebude dusit. Ale i mezi dalšími modely řady AL-KO Highline najdete ten, který bude přesně odpovídat členitosti a rozměru vaší zahrady. Všechny mají pohodlné ovládání a řadu funkcí, které mění práci na zábavu. Navíc s možností využít prodlouženou záruku až na 6 let!

www.al-ko.cz

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Inspirujte se v galerii

Jak obložit prostor za kuchyňskou linkou? Ins…

Klasické obkladačky, mozaika, skleněné či laminované desky... Možností, jak ochránit stěnu v kuchyni, je celá řada. Pokud nevíte, kterou si vybrat, podívejte se do naší galerie a načerpejte inspiraci.

8.  1.  2020 |
Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásně rozrostly

Jak pěstovat muškáty ze semínek, aby se krásn…

Pelargonie si můžete vypěstovat i ze semínek. Silné, husté rostliny, obsypané desítkami květů mohou zdobit vaše okna a balkony, když si je sami vypěstujete. Právě teď v půlce ledna je ten pravý čas.

15.  1.  2020 |
Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarevné kuchyně, zemité barvy, samet i kov

Trendy bydlení v roce 2020: In jsou dvoubarev…

I váš byt může do nového roku vykročit v novém kabátě. Máme pro vás několik interiérových trendů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle nejen v roce 2020, ale ani v celém následujícím desetiletí.

10.  1.  2020 |
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky

Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další…

Zima je tu. Venku sněží, teploty padají pod nulu. Je proto ten pravý čas začít přikrmovat venkovní ptactvo. Radost opeřencům uděláte lojovou koulí plnou semínek, kterou podle našeho návodu snadno můžete vyrobit doma.

7.  1.  2020 |
Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Pět chyb, kterými ničíte vánoční hvězdu

Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte. Zjistěte, co děláte špatně, a řiďte se našimi radami. Názornou ukázku najdete i ve videu v úvodu článku.

7.  12.  2019 |