vytisknout velikost písma Akce roku pro chovatele zvířat: Jubilejní FOR PETS bude plný novinek i zábavy

Již desátý ročník veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS se uskuteční ve dnech 3. až 6. září 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letňanské haly ve výjimečném podzimním termínu tohoto veletrhu nabídnou sortiment nejvýznamnějších tuzemských firem, možnost poradenství odborníků napříč zvířecími odvětvími, novinky trhu i atraktivní doprovodný program pro páníčky a jejich mazlíčky.
Akce roku pro chovatele zvířat: Jubilejní FOR PETS bude plný novinek i zábavy

Zásadní důraz při letošním ročníku veletrhu FOR PETS bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. Na letňanském výstavišti budou kromě zavedení potřebných zdravotně-organizačních opatření aplikovány také technologie minimalizující fyzický kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním fyzickým kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Klepněte pro větší obrázek

Tradiční značky i exkluzivní nováčci

Jako tradičně mohou návštěvníci veletrhu vybírat z širokého sortimentu chovatelských potřeb pro majitele psů, koček a drobných domácích zvířat. Kromě nepřeberného množství krmiva, steliva a dalších klasických potřeb se v Letňanech představí i vychytávky a novinky jako psí přívěsy, hlavolamy, fontány, různorodé hračky z velkého množství materiálů a další. Výhodou veletrhu FOR PETS je také fakt, že jej můžete navštívit i spolu se svými mazlíčky a dopřát si v jejich společnosti návštěvu v psí kavárně na stáncích vystavovatelů Dogs and Fun nebo Akinu.

Letošní ročník uvede i produkty veletržních nováčků. Například společnosti AGRO CS a BAŠTÍTO představí svá krmiva, CENTRUM PŘÍVĚSŮ ukáže přívěsy pro transport psů. MANAHU nabídne návštěvníkům psí hlavolamy, LI-GO zase dekorativní svítidla pro zvířecí milovníky. Mnoho zajímavostí a tipů bude k vidění i na stáncích Jitky Šedinové (potřeby pro chovatele koček), společnosti MIXÁNO (vařená strava pro psy) nebo u firmy CIUR (stelivo pro kočky a drobná zvířata) a KIWI WALKER s hravými chovatelskými potřebami.

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program plný zvířecích sportovců, umělců, asistentů a záchranářů, přednášky, workshopy a poradenství z oboru, který zajišťuje spolupořadatel veletrhu Nadace pro ochranu zvířat. Chybět nebude tradiční umisťovací výstava koček pod taktovkou časopisu HAF & MŇAU, výstava zakrslých králíčků nebo Králičí HOP a Mezinárodní závod v králičím hopu PRAGUE OPEN. Více podrobností i veletrhu FOR PETS najdete na www.for-pets.cz.

Sledujte náš facebook

Nejčtenější články

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se na tipy z celé ČR

Kam na houby: Víme, kde rostou! Podívejte se …

Za dvě hodiny 700 křemenáčů osikových. Takový úlovek se povedl tento týden dvěma kamarádům na Benešovsku. Je jasné, že houby už zase rostou jak o život, i když samozřejmě ne úplně všude. Kam tedy v Česku vyrazit na houby, kde vás čekají nejlepší úlovky?

10.  9.  2020 |
Mátový sirup osvěží, ale také léčí. Udělejte jej zastudena, ať nezničíte účinné látky

Mátový sirup osvěží, ale také léčí. Udělejte …

Máta je tradiční bylinkou v českých zahrádkách, její pěstování je jednoduché a chuť výborná. Máte ještě pár týdnů, než zvadne a zaschne, tak si z ní udělejte skvělý sirup.

27.  9.  2020 |
Šípkový sirup za studena, s medem i klasicky. Vyberte si ze tří receptů

Šípkový sirup za studena, s medem i klasicky.…

Šípkový sirup je medicína, kterou znaly a využívaly už generace před námi. Přidejte se k nim a vyzkoušejte chuť plodů, které příznivě působí na organismus dětí i dospělých. Bez éček a dalších umělých přísad se obejde náš recept na šípkový sirup.

19.  9.  2020 |
Jak správně jíst exotický kaktusový fík? A návod na pěstování

Jak správně jíst exotický kaktusový fík? A ná…

Má šťavnatou dužinu, lahodnou, mírně nakyslou, osvěžující chuť. Vzdáleně připomíná fík, jde ale o plod opuncie. Pokud jste ho ještě neochutnali, o hodně jste přišli. Poradíme vám nejen, jak kaktusové fíky jíst a správně připravit, ale i jak opuncii pěstovat.

23.  9.  2020 |
Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typické pro satan, hořčák a další houby?

Jak poznat jedovaté a hořké hřiby: Co je typi…

V lese se na vás smějí hřiby jak z učebnice, verdikt zkušeného houbaře však vzápětí vaše nadšení pošle pod bod mrazu. Jsou to hořčáky. Stačí jeden kousek a máte zkaženou celou smaženici. V tom lepším případě. Po konzumaci jedovatých hřibů si můžete způsobit zdravotní potíže. Jak tyto hřiby rozeznat od praváků?

9.  9.  2020 |